Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lépésekből áll egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lépésekből áll egy ideális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Menyi időnek kéne eltelnie az első találkozástól pl a csók,szex,együtt alvás,bemutatás családnak szóval értitek.Ha ujra kezdhetnétek egy kapcsolatot hogy csinálnátok?

17/f



2013. jún. 16. 11:39
 1/4 Blinty666 válasza:
Ezeket nem lehet csak így egyszerűen megmondani .Rengeteg mindentől függ ,pl.: mennyire vagytok egy hullámhosszon ,mióta is ismeritek egymást ,mennyire pörgős,bevállalós a csaj stb. Szerintem nincsen aranyszabály ezekre a szituációkra,minden jön magától .De ha mindenáron szeretnéd írok egy átlagot , Csók: 2.randi,Szex: 3-5 hét ,Együtt alvás kényesebb téma ,hiszen nagyban függ a szülők toleranciájától ,mert gondolom 17évesen még otthon laksz és azt is gyanítom ,hogy nem fogod elvinni egy szállodába egy romantikus estre ,de essen mondjuk egybe az első szex időpontjával. Remélem segítettem :)
2013. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) hát ezalapján a kapcsolatom eléggé... csók ismeretség után 2 óra, sex 1 hét után együtt alvással és most leszünk nem sokára fél évesek és nagyon sokat veszekszünk meg minden.. csak nem e ez a gyors "ismerkedés" - nek köszönhető-e.
2013. jún. 16. 11:54
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Én már első naptól kezdve nála aludtam(azóta együtt lakunk). Szex 2 hét után volt csak(persze előtte is voltak dolgok, és elsők voltunk egymásnak). 1 év 4 hónapja együtt vagyunk.


szüleinek kb 3 hét után mutatott be.


nem a lépések a lényegek, ha nem a két ember.

2013. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha mindenki a saját tempójában halad. Én elég lassú vagyok ebben a témàban. Mi elég fiatalok voltunk, amikor összejöttünk. Leírom nálunk, hogy ment: Egy osztályba jártunk Általános iskolában( de csak az utolsó 1,5 évben ). 9.esek voltunk, amikor elkezdett udvarolni, 1év udvarlás után jött az első csók(én 15 voltam, ő pedig 16), majd fél évre rá feküdtünk le egymással. Hogy mikor aludtunk egymásnál először... jókérdés. talán a 7.-8. hónap környékén.

21N

2013. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!