Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek milyen az ideális Férfi?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok amik elengedhetetlenek számotokra egy férfiben?

2012. szept. 29. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hűséges és szeret.
2012. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

"Nem kúr félre, őszinte, nem öntelt és önző, és mint ember is szeret nem csak szexuális tárgyként amibe időnként bedughatja a micsodáját."


Ugye ezt viccnek szántad??? Az ilyen férfiakkal ált. szóba sem álltok....

2012. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fülünyúl ***** válasza:
#3: szerintem olvasd el még egyszer mit írt le, mert úgy nézem benézted. :)
2012. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Külsőre (ne hazudjunk, igen is fontos)Középmagas, kék/zöld szem, barna haj. Ami a személyiségét illetti, kedves, humoros, életteli. Legyen őszinte, bízzon bennem és ne akarjon minden áron a tenyerén hordozni. :)
2012. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem néztem el. A nők legnagyobb hazugsága, hogy őszinte férfit akarnak. Ha tényleg őszinték lennénk veletek már rég kihalt volna az emberiség.....
2012. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fülünyúl ***** válasza:
#6: Kötve hiszem. De biztosan van olyan nő, akinek hazudozó férfi kell.
2012. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Külső: igényes, szeresse a szépet, sportos alkatú


Belső: "gondolkodó" típus legyen, tehát lehessen vele filozofálni; NE legyen rideg, tudja kimutatni az érzelmeit és az én érzéseimre is figyeljen; hasonló érdeklődési köre legyen, mint nekem; optimista; nyitott; kedves; intelligens


...most ennyi jutott eszembe


20/L

2012. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Külsőre(mert ne hazudjunk, ha külsőre nem fog meg, akkor lehet a szíve aranyból is, nem leszek szerelmes):

Nekem a csontosabb arc jön be, nem szeretem a pufi arcú pasikat. A vékonyakat se, de a kövéreket se, legyen inkább vaskosabb.Szem és haj szín mindegy, az a lényeg, h szexi legyen az összhatás. Szeretem a magas pasikat, a velem egy magasak kizárva. (165 cm vagyok) fontos az ápoltság, és az öltözködés, arany középút, a sportosan elegáns a nyerő.

Belsőre: Vidám, de bizonyos helyzeteket nagyon is komolyan vesz. Vannak céljai, tudja merre van előre.Családcentrikus. Kommunikatív, intelligens, jó, nem kell professzornak lennie, de tudja szépen kifejezni magát, a nyökögő, pasiktól kikészülök. Magabiztos, de semmi esetre sem nagyképű. Őszinte és védelmező. Ragaszkodó, de nem fojtó.

És még egy fontos dolog; figyelmes és szenvedélyes szerető...

2012. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Külsô: Nálam minimum 5 centivel magasabb, rövidebb hajú, vékony(!), nem túl izmos (de látszik rajta hogy erôs) ideálom van.

Ami még bónusz: sötét haj (beletúrósan hosszú), zöld/barna szemek (a kék nem negatívum, de nem bónusz)


Belsô: Ôszinte, vicces, kedves, azonos érdeklôdési körû, merész, nálam nem sokkal idôsebb, velem egy tudási szinten lévô fiatalemberek jönnek be. Szeretem, ha egy fiú nem beszél az érzéseirôl, de kimutatja.

Ezek a tulajdonságok adják meg a férfiideálomat.

2012. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sved, norveg, finn, nagydarab, szoke viking :) lehetoleg rockzenesz vagy hippie:D
2012. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!