Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de tudom, hogy nem illenénk össze, mi legyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapig biztos nagyon boldogok lennénk együtt a nagy rózsaszín ködben, de alapvetően nem olyan típus, aki tudom, hogy nekem nem lenne "elég". Úgy értem tudom hogy szeret, de ezt szavakban gyakorlatilag egyáltalán nem fejezi ki, nem mondanám különösebben odaadónak se, nincs benne semmi romantikusság. És oké, egy darabig ez nem zavaró, de aztán tudom hogy ez így kevés lenne nekem.

Viszont ha most csak úgy kilépnék ebből, akkor se biztos, hogy jobb lenne, mert úgyis őt akarnám.

Mi legyen? Aki volt már ilyen helyzetben, leírhatná a tapasztalatait. :)

Akár akkor, ha úgy döntött, hogy alapból az eszére hallgat és bele se kezd komolyabban a kapcsolatba, vagy akkor is, ha megpróbálta aztán valóban nem volt kellően kielégítő a kapcsolat.

21L


2013. jún. 16. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha nem illetek össze és egy idő után szétmentek? Semmi max elpazarolnál az életedből pár hónapot,de azt legalább szerelmi ködben töltenéd. Mellesleg a párok össze csiszolódnak egymás mellet. Megmondhatod neki hogy te olyan vagy hogy többször szereted hallani ha szeretnek. Nem azt mondom hogy változtasd meg, de neki ez semmibe nem kerülne, te meg boldog lennél.
2013. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, már az első beszélgetéseknél éreztem, hogy nem igazán illünk össze, de próbáltam neki esélyt adni. De végül az eszemre hallgattam és inkább szakítottam. Akkor még jobban megmutatta a valódi énjét, így már örülök is, hogy nem lett belőle kapcsolat.


23/N

2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!