Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, ti szerelmesek vagytok még a párotokba vagy már "csak" a szeretet köt titeket össze?

Figyelt kérdés
Azok is érdekelnének, hogy mióta vagytok együtt, hanyadik az illető akivel együtt vagytok, és szerelmesek vagytok-e még vagy csak a kötődés és a szeretet maradt?
2013. máj. 31. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

több mint 3 éve,

volt olyan időszak mikor "csak" szeretet de utána sikerült újra és újra lángra lobbantani

2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4 éve szeretem...az öklöm.
2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én a tenyerem, dehát kinek mi
2013. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ne hülyéskedjünk már :D értelmes válaszokat szeretnék, elsőnek köszönöm :)
2013. máj. 31. 00:17
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés! Bár szerintem a szerelem a jó szexxel alakul ki. Azok akik valóban jókat kufircolnak nem hiszem h mély érzések / vágyak nélkül gondolnának a másikra.
2013. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kettőt említsek:

Egyik szerelemmel kezdődött, három hónap alatt elmúlt, maradt helyette a szeretet.

Másik meg szerelem nélkül kezdődött és nem is lett belőle sosem szerelem.

Ettől függetlenül nem ez volt a gond a kapcsolataimban, számomra a szeretet mindig is értékesebb volt a szerelemnél. Persze az erős, kötődő, odaadó szeretetről beszélek. :) Az szerintem mindent visz.

2013. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jók a válaszok ;)


És mit gondoltok arról, hogy valaki azért szakít 2 év után mert már nem szerelmes, ettől függetlenül szeret és kötődik hozzám, csak hiányzik neki a szerelem?!

2013. máj. 31. 00:28
 8/22 anonim ***** válasza:
sztem kikell találni hogy lehet újra lángra lobbantani több közös program többet szórakozzatok beszélgessetek kedveskedj a másiknak, velem is megtörtént ez sajnos de sikerült áthidalni szerencsére. első voltam
2013. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egy gond van ezzel, az illető már nem akarja helyrehozni :\ Pedig, tudom, hogy meg lehetne oldani, megbeszélni a problémákat, mert itt lenne mit megbeszélni. De nem erőltethetem rá magam. Várok, hátha észhez tér...
2013. máj. 31. 00:32
 10/22 anonim ***** válasza:
na én vagyok az egyetlen aki nem tudja mit érez én nem tudom ,hogy csak kötődés vagy szerelem mikor mit érzek.
2013. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!