Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet/ne megfogni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Mivel lehet/ne megfogni úgy egy srácot, hogy kapcsolatban gondolkodjon?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél normális!
2013. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte! A színházaskodás előbb-utóbb átlátszik.
2013. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ha általában nem akar kapcsolatot, mert nőcsábász, vagy szingli beállítottságú, akkor szerintem nem sok esélyed van.


2. Ha egyébként szeret kapcsolatban élni, csak jelenleg nem akar, akkor könnyebb a helyzet.

A barátom éppen nem akart barátnőt, amikor megismert, mert előtte pár nappal lépett ki egy két éves kapcsolatból, mégis összejöttünk, mert megismert, megkedvelt, majd belém szeretett. Egyszerűen csak normális vagyok, és sok időt töltöttünk együtt. :D Jobb tanáccsal nem tudok szolgálni..


23/L

2013. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm így is a válaszokat :D
2013. jún. 16. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
ha oszinte vagy vele es ahogy gondolom nagyon csinos is akor semi gond ha kozeledsz fele o eszt kene ereze/tudja es akor semmi gond mondjuk hivd el valahova ahol ketesben vagytok mar kene kapcsoljon vagyis jobik esetben bar tudom ez egy kicsit furan hangzik de bevalhat az en baratnom egy kicsit durvabban keszte mert talalkosztunk az utszan persze en mar akor szeretem csak en vartam a megfelelo pillanatot hogy megmondjam neki na mindegy es akor meghivtam kavezni es mire megmontam volna neki hogy szeretem es nem csak az ismerose akarok leni komonta hogy szeret na hat ere a ferfiak megtudnak ilyedni ugyhogy eszt nem ajalom de velem bevalt talan ha akarod probald ki de lehet hogy ezutan mar nemtud lenni a z ismerosod sem mert o nem erez ugy irantad es te meg igen
2013. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!