Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha randi végén kapnátok valami ékszert (nem kifejezetten drágát) ajándékba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy előtte már van szimpátia/ismerettség. eszetekbe jutna róla akitől kaptátok?
2013. jún. 16. 18:55
 1/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, semmilyen ajándéknak az ismerkedős szakaszban. Ha már együtt vagyunk, akkor is csak szülinap, karácsony, meg évfordulók alkalmából.
2013. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LePeDő ***** válasza:
Én majd elszállnék a földről a boldogságtól :D Velem történt már ilyen és szerintem ez nagyon aranyos, ha valaki nem értékeli, akkor az az ő baja.
2013. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én exemtől randi végén kaptam 3 szívből álló nyakláncot,mai napig megvan,pedig már 1 éve nem vagyunk együtt,és nem jut nekem eszembe ő sem a nyaklánctól sem a többi dologtól amit kaptam tőle,és megvannak!
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első randin nem örülnék.
2013. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeretem az ajándékokat
2013. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasiból vagyok, de ha lány lennék, erősen prostituálódásnak érezném.
2013. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg akar dugni. na de ezt amugy is tudtad, mi másért randizzna?
2013. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!