Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek átlagban melyik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek átlagban melyik az a legfontosabb tulajdonság, amit egy férfiban keres?

Figyelt kérdés
Nyilván minden tulajdonág fontos, de mégis melyik az, amit átlagban leginkább keresnek a nők. Pl: külső szexualitás, őszinteség, határozottság, biztonság, őszinteség, pénz - egzisztencia, ész stb stb.
2013. jún. 16. 19:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
őszinteség, ész, ezeket nem keresi az ember, ezek beszédközben derülnek ki N
2013. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Pénz a legfontosabb, onnantól már csak a pénisz mérete ami jobban izgatja őket.
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Sármos,férfias,határozott,jóképű,gazdag és jó az ágyban. Életemben egyszer volt egy ilyen pasim,egy fél évig,aztán otthagyott,mivel tapadtak rá a nők.
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
hűség, őszinteség
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
12-es milyen méretre gondolsz? 12-13 cm?
2013. jún. 16. 19:47
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
aki hosszabb távra tervez, annál kb az őszinteség, biztonság, BIZALOM, hűség. na meg udvaroljon akkor is, mikor már együtt vagyunk
2013. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége(ha nem nyíltan de tudat alatt) vonzza őket(nem is a pénz) hanem a siker és a megjelenés amit a pénz kölcsönöz.

Példának okán amióta suliba motorral járok kb. 6 csaj írt rám face-n, hogy de jó motorod van stb.

Felszínes ribik természetesen elküldöm őket a geccibe.

De vannak kivételek.

2013. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Legyen férfias,megértő,kedves,érzelmes,aranyos,és udvarias.
2013. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Komolyan mekkora fszok vagytok? Penz csak a knak kell.akiknek.eszuk sincs penzkereseshez. En pl. nem jonnek ossze nalam sokkal.gazdagaabb pasival, mert nem akarnek fuggeni tole. Van nekem annyi penzem h eltarsam magam...
2013. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hát akkor lássuk az én történetemet. (még ha senki nem is kíváncsi rá)

Egy boltban dolgozom árufeltöltőként az a lány aki tetszett napi szinten megfordult a boltban, odamentem hozzá majd mondta a szokásosat, hogy nem vagyok az esete.


Noss ezen kívül még benne vagyok egy családi vállalkozásban is, így ha levetem a bolti gúnyát akkor egy normális de szép kocsiba ülök be normális ruhába és húzok el. (de ez most nem is láényeg h milyenbe)


Egyik nap ugyanazon a szórakozóhelyen voltunk, pár haverral mentünk el, ugye divatos normális ruha, autó, koktéloztunk, ő meg a barátnőivel jött és ő jött oda, Foggalma nem volt hogy ki vagyok, még sosem látott!!! Soha!

Aztán szó szerint a k*rva annyába lehajtottam.


Pedig roh@dtúl nem vagyok jóképű sem.

2013. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!