Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek átlagban melyik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek átlagban melyik az a legfontosabb tulajdonság, amit egy férfiban keres?

Figyelt kérdés
Nyilván minden tulajdonág fontos, de mégis melyik az, amit átlagban leginkább keresnek a nők. Pl: külső szexualitás, őszinteség, határozottság, biztonság, őszinteség, pénz - egzisztencia, ész stb stb.
2013. jún. 16. 19:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ezt aláírom sajnos, egyszer egy barátom kölcsön adta nagyon drága Audiját, és poénból azzal mentem suliba hát elszomorított, hogy mennyien kerestek meg :(
2013. jún. 16. 19:52
 22/31 anonim ***** válasza:

A józan ész. Azt hiszem, a barátom legtöbb jó tulajdonsága ebben gyökerezik. Na meg persze abban, hogy szeretjük egymást.

Nekem nem kell, hogy sok pénze legyen, de ő tudja, mikor kell félrerakni, mikor kell költeni, és az, hogy nekem meglegyen mindenem, a listája elején áll.

2013. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
én ha épp sok pénzem is van inkább busszal járok randizni meg nem költekezek sokat csak hogy ne amiatt kelljek a csajoknak
2013. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

20-as vagyok.


Épp ezért csinálom azt, hogy nem veszem le a bolti ruhát, és akinek úgy nem kellek az nekem sem kell!

És elég lenézőek a nők nagyon sokan.

2013. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Na! Én meg pont ezért mondom hogy a pénz fontosabb minthogy jóképű és izmos legyen egy pasi. Az előtte áll!
2013. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem az kell, hogy tudjam szeretni szerelemből, és tudjak hozzá vonzódni. Tetszik ha intelligens, van életcélja, érzelmes, de emellé határozott, udvarias, jószívű, egészséges mértékben szarkasztikus, valamint az én ízlésemnek megfelelő, vonzó külsővel rendelkezik.

Kocsi/lakás/pénz/kigyúrtság egyáltalán nem szempont.

2013. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Férfiasság, intelligencia, törődés.
2013. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%
No igen, a nők többsége letagadja, hogy fontos neki a pénz. Ja, hogy a zsoltika havi félmilliót keres? Az csak szerencsés véletlen, de ez egyáltalán nem számít. Ja, hogy lakása is van? Hát igen a szülei vették neki, jól jön az, de nem ez volt a szempont, hanem az, hogy olyan figyelmes, kedves, intelligens, tudod megvan benne az a szükséges plusz... Hány ilyen, és ehhez hasonló esetet hallottam már... Persze a pénz nem fontos, csak valahogy tök véletlenül alakul úgy, hogy a párjuk ki van tömve. Milyen jó, hogy ezek a nők ilyen marha szerencsések. Én tényleg kerestem egy időben az ellenpéldákat, de valahol mindig kibújt a szög a zsákból egy saját lakás, egy jó autó, vagy egy szép kis havi jövedelem formájában.
2013. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

# 28


Nekem még egy olyan barátom nem volt, aki ne a szüleivel élt volna, és befejezte volt a tanulmányait. Mondjuk mind fiatal volt, a legidősebb volt 25 éves, azok közül, akikkel dolgom volt eddig.

Én is tanulok még, és a szüleimmel élek. Szeretném felépíteni az életem, hogy akár csak a saját fizetésemből is kényelmesen meg tudjak majd élni (ha nem is nagy lábon). Nem szeretném, hogy valaha is szempont legyen, hogy a férfi, akit szeretek, sokat keressen. Szerintem nagyon szomorú dolgok, ha szerelem értékét megtörik ilyen földhözragadt, materialista dolgok. Így nem lehet boldognak lenni, szóval az olyan embereket, akik mindent pénzben mérnek (a párkapcsolatokat is), csak sajnálni tudom.

2013. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
56%

hülyeség ez a pénz dolog

az a fiú, akibe én vagyok szerelmes először nem tudtam, hogy sok pénze van, mégis bejött és úgy éreztem, hogy kell nekem (külsőre sem sármőr)

megvan benne mindaz, ami egy igazi nőt lenyűgöz.. ennyi az egész

tehát: megbízhatóság, udvariasság, hűség, férfiasság, határozottság, céltudatosság, érzelmi és szellemi intelligencia

2013. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!