Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrány vagy ez gáz dolog? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány vagy ez gáz dolog? A többi lent.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy nekem van egy különös elvárásom a pasiknál.Felőlem lehet akármilyen álompasi jó testtel és vonzó arccal,ha a feneke nem volt jó akkor az a srác nálam tabu.Ez gáz hogy egy csaj vár el ilyeneket egy férfitól? Nem is mindegy milyen...lehetőleg legyen nagyon izmos és olyan kerek hogy a nadrágon is átlátszódjon.Ez nem gáz szerintetek?:S

2013. jún. 17. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
De az
2013. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát eléggé furcsa az biztos.de mivan akkor ha nagyon jo a segge de belsöleg egy tapló?:Dszerintem probáld ezt a dolgot egy kicsit hátrébb helyezni:)
2013. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zoliba' ***** válasza:
az én asszonyom is egyből a seggemet nézte. (feneke a lányoknak és a b¥ziknak van) szóval nem te vagy az egyetlen,ha csak nem a párom vagy. :)
2013. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zoliba' ***** válasza:
2es. Nem arról van szó,h ez az első,de ez fontos.
2013. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2..ház igyekszem de valahogy nem tudom elfogadni úgy a pasimat ha egyszerűen szar a segge...

3.. akkor már 2-en vagyunk a pároddal:D

2013. jún. 17. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne. Én is a jó fenekű srácokra bukok. :)
2013. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnézést zoliba', mármint jó seggű srácokra. :D
2013. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hmm dejó hogy nekem jó seggem van a lányok szerintXD Am szerintem nem gáz. Ugyan oylan elvárás mint nálunk a vékony testalkat, szép feszes popó.
2013. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. De ne hidd, hogy ez sosem fog változni. Nekem 18 évig az volt az elvárásom, hogy a srác mindenképpen barna hajú legyen. A szőkéket meg sem néztem.

Aztán egyik pillanatról a másikra beleestem egy szőke srácba. Tökéletesnek láttam. El is felejtettem a korábbi elveimet...:)

2013. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!