Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire utálna? Nem gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire utálna? Nem gondolja velem komolyan.

Figyelt kérdés
Folyamatosan megaláz a legjobb barátunk előtt. Mindig kötekszik velem, szerinte ez hülyéskedés de szerintem egy pasi a barátnőjével ne hülyéskedjen már haveri szinten senki előtt. És akkor közli velem hogy ő nem akarja velem komolyan gondolni az életét. Mert én vagyok a rossz. Holott én őt nem alázom meg mások előtt.

2013. jún. 17. 18:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fesztiváljegyet kapott tőlem, az életemet odaadnám érte. Jön itt nekem azzal hogy ő velem tervezi és most meg bevágja hogy nem.
2013. jún. 17. 18:56
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs szükséged ilyen srácra, nem normális a viselkedése nem jelentesz neki szinte semmit.
2013. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért van velem? Miért nem hagy ott? Miért nem küld el az anyámba? :'(
2013. jún. 17. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elmondom őszintén akkor megfogsz rám sértődni. Azért nem dob ki mert veled bármit megtehet és ezt tudja jól. Egy biztos pont vagy neki ha szex kell ott vagy ha kedvesség kell ott vagy. Tetszik neki hogy kihasználhat.
2013. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt mások is mondták. Mondták hogy ne hagyjam a fejemre nőni. Nem hittem nekik, meg is lett az eredménye. Mindenemet odaadtam érte, mindent...
2013. jún. 18. 07:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom de majd egy másik kapcsolatban talán szerencsésebb leszel.
2013. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
talán...
2013. jún. 18. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy ő ilyen még nem azt jelenti hogy az összes pasi is hasonló. Kicsit most éld ki magad aztán nagyobb körültekintéssel válasz, de indítsd tiszta lappal a pasit, mert nem tudhatja hogy az előtte lévő barátod hogy bánt veled.
2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden pasinak elmondtam az előzőek viselkedését :S
2013. jún. 18. 12:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem baj csak azért kétséges mert vagy úgy gondolják hogy á ezzel a csajjal a másik palik is ezt is meg azt is megcsinálták akkor én is megtehetem vagy hogy fú jól elbántak már ezzel a csajszival na ezeket a hibákat én nem követem el.
2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!