Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek el félni, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el félni, ha a barátnőm azt mondja, hogy a haverjaival szeretne lenni és nem velem?

Figyelt kérdés
Pl. az egyik nap mikor találkozunk velem van egy darabig és utánna azt mondja hogy ő el szeretne menni a barátaival vagy a haverjaival, mert ki kell hogy kapcsolódjon és nélkülem szeretné ezt tenni. Engem ez zavar és elmondtam neki is. Szerintetek mit csináljak ?

2013. jún. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mostmár ne aggodj mert késö... inkább nézz valami másik lány után :)
2013. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minden nap találkozunk szinte. ez nem lehet baj ?
2013. jún. 17. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát...nem a legjobb, valóban.
2013. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, hanem add ki az útját :) vizslát:D, azt készt :D
2013. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem akarok vele szakítani, és ő sem velem mert szeretjük egymást ! de mivel tudnám újra élrni hogy olyan legyen minden mint a legelején ?
2013. jún. 17. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor üljetek le és beszéljétek át a dolgokat. Mond el, hogy ez zavar téged, próbáljatok valamiféle kompromisszumot kötni. Ő kevesebbet lóg a haverjaival, te viszont nem balhézol azért az időért. Mindenkinek engednie kell egy kicsit.


Ti szoktatok együtt is kikapcsolódni? Vannak programjaitok?

2013. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy a minden nap találkozás nem jó. figyelj, engedd meg neki. aztán megkéred hogy mehess te is. mert ha kevsebbet vagytok együtt tuti majd szeretne veled is buliba menni stb
2013. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már beszéltünk rólla, de ő azt mondja hogy nem zavarná ha én elmennék vagy valami. végülis engem is csak az zavar hogy a haverjai nagy része fiu .. de meg bízok benne meg meg sem forul a fejemben hogy megcsalna, de azért mégis zavar
2013. jún. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!