Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az élettársad mennyit van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársad mennyit van a haverjaival? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én mondtam a páromnak, hogy szerintem a heti 2-3 találkozás elég lenne a barátaival. Ő viszont kevésli. Amikor kis mosolyszünet volt közöttünk, akkor volt az, hogy mindennap a haverjaival lógott, mindig másnál aludt. Ezt igényelné szerintem most is.

2013. jún. 2. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne akard kisajátítani, utálják a pasik (meg egyébként mindenki) ha nem hagysz nekik egy kis teret. Gondolj bele ha a pasid megfojtana a szeretetével, Neked is kéne egy kis idő a barátnőiddel hogy kimozduljatok, dumáljatok, nem?!:)
2013. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
A férjem szinte semennyit. Havonta egyszer-kétszer beugrik egy-egy barátjához egy kis időre, de akkor is hív, hogy menjek vele. Elég sokat dolgozik, a fennmaradó időt meg jobban szereti velem tölteni. De szerintem mindenki más, van akinek több szüksége van erre, van, akinek kevesebb.
2013. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 több, mint elég. Főleg, ha ott is alszik. Akkor még talán sok is.


Szerintem a barátod még nem igazán érett az együttélésre, ha így gondolja.


Természetesen kellenek külön programok, de heti 2-3 vagy több nap is másnál aludni, egész nap odalenni kicsit sok.

Én nem bánom, ha a párom a barátaival találkozik, nekem is vannak programjaim (sport, hobbi, tanfolyam) heti többször,de azért ezeknek egészséges kereteket kell szabni...

2013. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Első te valamit félreolvastál! Vagy csak himsoviniszta vagy, avagy puncsolni akarsz a pasiknak....

2-3 azért sok a haverokhoz, de te érzed!

2013. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4. Én nem azt írtam hogy éjjel nappal lógjon a haverjaival. Eszméletlen hogy mennyi IQ hiányos ember jár ide, aki ki se tudja szedni az ember válaszából hogy mire utal az ember. Te neked az olyan jó gondolom hogy rád vannak akadva és le sem szállnak rólad a pasik/nők. Senki nem egyforma. Valakinek ez bejön hogy 1 perc nyugtod sincs, speciel én utálom. Pontozz le, pont nem fog érdekelni. Saját véleményemet írtam le, ha neked eltérő az enyémtől, ne én legyek már a sz@r. :)
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém havonta tölt velük 2-3 estét. Ez nekem oké.
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Mit erőlködsz? Egyszerűen nem kellesz neki, a haverokkal jobban érzi magát, ennyi.

2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös nem érted a lényeget, ami az arany középút! Legyen meg mindenkinek a szabad tere, de egy kapcsolatban a párunk a legfontosabb, nem holmi haverok. Nálunk most volt központi téma ez, én már a vàláson gondolkoztam.

Majd ha valaki fontossá válik neked, meg fogod érteni, csak ahhoz fel kell még nőnöd.

2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki bemásolta a másik kérdésemet, majdnem minden nap írok ki olyan kérdést, ami nem rám vonatkozik... :) Kellek neki. Nem szeretne szakítani. Általában együtt vagyunk, a haverjaival elég keveset volt. És csak félek attól, hogy amiért 2 napig csak velük volt, mert én nem voltam itt- félek, hogy ez a haverozás minden napos lesz.
2013. jún. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!