Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rávenni egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávenni egy férfit, hogy beszéljen a problémáiról?

Figyelt kérdés

A barátom 19 éves, másfél éve járunk, és mostanság elég türelmetlen velem minden téren. Szexuálisan nem annyira vonzódok hozzá. (Vagy legalábbis idő kell, hogy kedvem legyen hozzá.) Úgy érzem ez abból ered, hogy türelmetlen velem, meg sokszor veszekszik velem apróságok miatt.

Mikor megpróbáltam megbeszélni vele ezeket a dolgokat nem válaszolt normálisan, meg elkezdett bohóckodni. Mondtam neki, hogy legyen normális, erre mondta, hogy nincs probléma, csak én akarom, hogy legyen.


2013. jún. 18. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy megteszel neki valamit, ha beszél a problémáiról.

pl.: anális szex, kinyalod a fenekét, prosztata-masszázs, megdugod egy vibrátorral, stb.

Valamelyik biztosan tetszeni fog neki.:)

2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinak nincsenek problémái a problémáknak vannak férfiai :D
2013. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez azért kicsit vad, de nem hülyeség, lehet meg kéne neki ígérnem valamit, hátha rá tudom vele venni.


Másrészről ha megtetszett valaki, de nem történt semmi, azt érdemes elmondanom neki, hogy emiatt érzem, hogy valami nem okés kettőnk között, vagy fölösleges?

2013. jún. 18. 10:18
 4/15 anonim ***** válasza:
1, nem mindenki olyan aberrlat mint te...es igen egy ferfinak nem kell megbeszelni a broblemait, ezt nem ertik meg a nok
2013. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát akkor mit kezdjek a problémáinkkal, simán csak tegyem ki ha már elviselhetetlen, ameddig meg még egy határon belül van, tartsam meg?
2013. jún. 18. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát,egyenes beszéddel,ha nem jön össze,érdemes szakítani.
2013. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál az alapján gyerekesnek tűnik nagyon még,és nem látja át a dolgokat ésszerűen.Én is ilyen voltam mikor 19 voltam,én magamról tudom,hogy akkor még nem nőttem fel gyerekesen viselkedtem,és csak a saját pillanatnyi dolgaim érdekeltek.Persze nem biztos,hogy ilyen a barátod is,csak ötletként merült fel. :)
2013. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azt írtad megtetszett valaki? ezt lehet gond, hiszen az ember viselkedése megváltozik, ekkor nyíltan kell beszélni,

mivel előbb utóbb úgy is kiderül N

2013. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, megtetszett. Az fel se merült bennem persze, hogy lehetne azzal az illetővel valami, csak érzem, hogy hozzá jobban vonzódok.


És igen, rettentő gyerekes. Hogy ne kelljen válaszolnia, a kezemet az ölébe vette, és elkezdte rágogatni, mintha nem érne rá megszólalni, mert nagyon fontos az, hogy a kezem a szájába legyen. (:DD ez azért kicsit vicces is.)


Másrészt apróságokban füllent, ivott-e, cigizett-e, mért nem hívott bulizni, pedig ha megmondaná se csinálnék balhét, csak hozzászokott, hogy az édesanyjának folyton hazudozik mindenről.


Különben jó a kapcsolatunk, csak egyre több az intő jel rá, hogy nem 100%-osan az... és nem tudok javítani rajta.

2013. jún. 18. 10:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Ennyi info alapján a barátod éretlen és még nem nőtt ki a farokvezérelt 15 éves korból.

Te nem találod vonzónak mert nem eléggé férfi neked. Teljesen érthető.

Ebből nem sok jót nézek ki. Süt az is lehet hogy csak meg akar dugni. A szex nagyon jó és finom érzés, de attól nem lesz ő sem eléggé jó társ neked.

Kényszerűségből ne menj bele semmibe sem! Azt nem szabad!

30F

2013. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!