Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a füvet, de a barátom nem engedi. Ti hagynátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
19 vagyok, ő 24, 2 éve vagyunk együtt. Már együtt is lakunk (suli miatt), kicsit korán jött ez az egész, és bár nagyon szeretem, úgy érzem, ő túl jó. Rossz gyerekkorom volt, a szerelmi életem mégis meglepően jól alakul. Rendes ember, a szex is jó, imádom is. Csak sokszor felmerül bennem, hogy akarom-e én ezt ennyire komolyan. Nem alázott meg senki, nem csaltak meg, nem vertek át... talán nem tudom értékelni őt? Keveset buliztam, nem éltem ki magam, a gimis barátaimmal alig tartom a kapcsolatot. Ha visszaemlékszem az elmúlt évekre, nincsenek ezerszer megbánt dolgaim... unalmas vagyok. Most abban bízom, hogy ha szeptemberben jön az egyetem, akkor felpezsdül minden. Bár akkor meg egyszerre lesz suli, meló, nyelvvizsga... tudja a fene. Szerintetek gyerekes, hogy füvezni akarok?
2013. jún. 18. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném én se.
2013. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Hehe. Nem. Nem vagyok hajlandó tolerálni semmmiféle tudatmódosító szert, anyagot, miazmát. A fű is drog, és utálom a drogos kocsogoket'...

Én sem engedném, ha annyira ki akarná próbálni akkor kalap kabát. Nekem nem kell egy drogos...

2013. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
nem engedném.. választás elé tenném, vagy fű, vagy én
2013. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól is teszi.
2013. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer élünk.
2013. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Az én barátom kipróbálta, pedig ellene volt. Azóta nem tudtam benne teljesen megbízni...
2013. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha tekerne nekem is, akkor megengedném ^^ De a szintetikus szarokat semmiféleképpen.
2013. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti is látjátok a kecskét a falon?
2013. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekes, én sem engedném. A drog rossz, nem vezet sehova.
2013. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Pretty_Fighter ***** válasza:
47%
Mondjuk napi szinten én se nézném jó szemmel.De kipróbálni,vagy csak ritkán szívni,igen.
2013. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!