Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a füvet, de a barátom nem engedi. Ti hagynátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
19 vagyok, ő 24, 2 éve vagyunk együtt. Már együtt is lakunk (suli miatt), kicsit korán jött ez az egész, és bár nagyon szeretem, úgy érzem, ő túl jó. Rossz gyerekkorom volt, a szerelmi életem mégis meglepően jól alakul. Rendes ember, a szex is jó, imádom is. Csak sokszor felmerül bennem, hogy akarom-e én ezt ennyire komolyan. Nem alázott meg senki, nem csaltak meg, nem vertek át... talán nem tudom értékelni őt? Keveset buliztam, nem éltem ki magam, a gimis barátaimmal alig tartom a kapcsolatot. Ha visszaemlékszem az elmúlt évekre, nincsenek ezerszer megbánt dolgaim... unalmas vagyok. Most abban bízom, hogy ha szeptemberben jön az egyetem, akkor felpezsdül minden. Bár akkor meg egyszerre lesz suli, meló, nyelvvizsga... tudja a fene. Szerintetek gyerekes, hogy füvezni akarok?
2013. jún. 18. 19:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne legyetek már ilyenek... :D Csak annyit írtam, hogy ki szeretném próbálni, ne ajánlgassatok már nekem ilyen hülye drogos filmeket, nem egyet láttam már belőlük, pont elég volt! Arra a kérdésre meg, hogy mennyire jó az életem... A párkapcsolatom rendben van, de ennyi. Ettől eltekintve kb. minden fos. Nem azt unom, hogy minden túl jó, félreértés ne essék. De hát a magyar mentalitás... És itt most nem arra gondolok, hogy nincs pénzem műkörömre, nincs itthon házimozi vagy klíma... Csak jó lenne valami színt vinni az életembe, talán a sima piálás, összeülés is jót tenne, igazatok lehet. Azt is rég csináltam. Tavaly csoporttársaim hívtak "sajtozni", de akkor még nemet mondtam, és azt látom, mostanra tökre összekovácsolódott banda lettek. És nem lettek drogosok attól, hogy csinálták, vagy csinálják néha ma is...
2013. jún. 19. 08:42
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
Inkább csapd szét magad 200 Ft-os Koccintós borral vagy valami pancsolt pálinkával, aztán fetrengj a saját hányásodban vagy köss bele az élő fába is, aztán legyél atom másnapos, az társadalmilag sokkal elfogadottabb, mintha eltolnál egy jointot és simán jó kedved lenne tőle.
2013. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Barátnőmnek 100% nem engedném. Van pár havarom meg az ismerősi köreim is ilyenek voltak. Mindig mondtám hogy egy szálat csak. Meg hogy csak kipróbálja. Aha...most havi 100 ezerből élnek meg és sírnak hogy jajj nincs pénz semmire (fűre de) én meg !nem akarok nagyzolni de évente veszem az új hajókat, merciket stb...ha gyerekkoromba nem lettem volna ilyen érett hogy tudjam hogy a cigi/fű/drog az nem menő akkor én is ott tartanák ahol ők. De tudom, csak kipróbàlni. Aztán meg hoppá van kokain, egyszer azt is kipróbálom.

Válassz hogy fontos a jövőd hogy mi lesz veled évek múlva vagy csak a mànak élsz hogy jó ez a cucc és "semmi bajom nem lesz"

2014. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!