Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a párotoknak tetszik más nő is rajtatokon kívül?

Figyelt kérdés
Az én barátom imád és 2 éve vagyunk együtt és a mai napig nagyon szerelmes belém. Mindig mondja,hogy én vagyok neki az igazi de tudom,hogy tetszenek neki más nők is. Én elég féltékeny típus vagyok pedig mindenki mondja,hogy semmi okom rá. Hogyan kezelhetném ezt az érzés?Több önbizalomra lenne szükségem de gyerekkori sérelmek miatt bárki ha engem dícsér én azt nem hiszem el.....
2013. jún. 18. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. Tudom, hogy nagyon szeret a párom, 3 éve vagyunk együtt, de azt is tudom, hogy vannak lányok akik nagyon bejönnek neki. Zavar..
2013. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
attól h tetszik neki más lány még nem fogja megdugni...nekem is tetszenek más lányok, de az csak pillanatnyi érzés....ő téged választott, nem fog megcsalni, csak tartsd kordában a féltékenységedet, ugyan is erre előbb-utóbb ráun az összes pasi 25/F
2013. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavarna, főleg ha előttem mondaná, hogy milyen jó nő. Féltékeny lennék az biztos. Rám is férne egy kis önbizalom növelés.:)
2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna :D Miközben olvastam. Én több mint másfél éve vagyok együtt a párommal. Engem is imád. Én is önbizalomhiányban szenvedek szintén gyermekkori sérelmek miatt. És én se akarom elhinni, hogy szép vagyok, csinos stb...pedig mondja. DE! Én is féltékeny vagyok másra de rájöttem, hogy a barátom ha engem választott annak volt oka. Mindig mondja, hogy én másabb vagyok mint a többi lány és neki én vagyok a legszebb. Ezeket tudva a lelkem megnyugszik. Tudom azt is, hogy ő is ránéz más lányra de csak megnézi és annyi. Ugyanúgy ahogy én is megnézem a pasikat de ennyi és nem több. Hidd el te is, hogy a barátodnak te vagy a legszebb és szépnek tart hiszen ha nem így lenne nem választott volna párjául.

20/L

2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, zavar, én is elég féltékeny típus vagyok. Persze nem olyan mértékben, hogy szinte megfojtanám a féltékenységemmel. Ennek nem más az oka, mint a nők. Tudom, és átlátok egyes nőkön (nő létemre) hogy aljas erkölcstelen kígyók, akik bármit képesek megtenni azért, hogy megszerezzenek egy férfit, akár egy kapcsolaton is átgázolnak.
2013. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,nekem is tetszenek más férfiak, rá is bambulok néhányra,de szeretem és nem csalom meg.Szép nőket is megnézem,pedig nem kezdenék velük soha.
2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon zavar. Az enyém feltűnően csinálta és összemosolygott velük. Engem hol dicsért,hol megjegyzéseket tett rám. Aztán összevesztem vele, elköltöztem,és szakítottunk.Majd később kibékültünk, és azóta megváltozott,már nem csinálja olyan szemérmetlenül és megalázóan, hanem normális keretek között. Tudja,hogy az "életével" játszik.
2013. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
17%

Engem kimondottan nem zavar, igaz még elég fiatal vagyok,de a barátommal már hónapok óta együtt vagyok,és ha mondja hogy az a lány milyen szép, arcra vagy valami..még én is beleszólok a témába hogy szerintem is milyen szép az arca és mi tetszik benne..:) Szóval szerintem ebben semmi sincs,ő engem választott,én őt szeretem, ő meg engem! És tudom hogy vannak nálam szebb lányok,gondolom ezt ő is látja..vannak helyes fiúk akikre azt mondom "tyűhaa",de nekem akkor is ő az igazi..:) szóval csak semmi féltékenység :)

16/L

2013. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ha viszont már többről van szó, és komolyabban érdeklődik a másik nő iránt, akkor megmondanám neki, hogy válasszon kettőnk közül.
2013. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavar.
2013. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!