Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sűrűn találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn találkoztok a párotokkal? A munkája befolyásolja ezt?

Figyelt kérdés
Az én párom ősztől 500 km-re fog tőlem dolgozni, és attól fél ez meg fogja viselni a kapcsolatunkat, mivel gondolom nem fog minden hétvégén hazajönni.
2013. jún. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a legtöbb kapcsolatot megviselné szerintem. Kevés az amelyiket nem, föleg ah elötte gyakran találkoztatok.
2013. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*attól félek
2013. jún. 18. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslom egy idő után menj utána ha még nincsgyerek és ez megoldhato.
2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ebben a szituációban,tapasztalatból mondom,nem mindenki érti meg a másik felet,hogy mit miért.Senki nem azért megy el 500-1000-1500km-re dolgozni,mert olyan jó kedve van.A jobb élet reményében,hogy ne legyenek,vagy kevesebb anyagi gondok legyenek.manapság már sok mindenre van lehetőség h napi szinten tartsátok a kapcsolatot addig amig,nincsenek meg azok a körülmények,hogy

1)vagy kivisz magával

2)vagy haza megy.

Tapasztalat,és ha nagyon utána járnék statisztikát is tudnék mutatni,hogy a családtól,elszakadt,külföldre ment emberek,nagy része,vagy úgy ér haza hogy vagy megromlik a házassága,párkapcsolata,vagy az egyik fél félre lép a hosszú idő miatt.Ne feledd: miattad,miattatok csinálja,meg maga miatt.Nekem a volt kapcsolatom azért ment tönkre mert kimentem,a mostani pedig azért haldoklik mert kint vagyok azóta,pedig én 3 hetente haza jövök miatta.

25 F

2013. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Igen, nekem is rögtön ezek a dolgok jutottak eszembe amiket te mondtál, kedves utolsó. Azonban nekem még minimum 2 évem van az egyetemen, szóval addig szinte lehetetlen hogy utána menjek. Az oké, hogy aztán munkát már találnék, csak hogy addig mi lesz..

2013. jún. 19. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
az én barátomnál felmerult,hogy franciákhoz megy dolgozni 4 hónapra..bennem meg felmerult,hogy akkor elhagyom...ennyi,nembírnám,mindenhogy nagyon rossz lett volna de azt nembírtam volna ki,hogy van valakim és nem találkozunk
2013. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek utolsó. Lehet, hogy én is azt tenném a helyedben, habár úgy valószínű könnyebb lenne, ha tudom hogy x hónapig kint dolgozik, de aztán hazajön.
2013. szept. 12. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!