Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső mennyire befolyásolja az igényeket? Miért van az, hogy a szép lányok inkább csúnya pasit akarnak a csúnya lányok meg inkább helyes pasit?

Figyelt kérdés

Valahogy ilyen párokat látok mostanság utcákon.

Illetve én mindig a csúnya lányoknál próbálkoztam, mert mondom ha csúnya kövér akkor tuti engem akar, mert hogy én is az vagyok stb. De a csúnya duci lányok mind azt mondták, bocsi nem vagy az estem stb, Egy nap chaten elkezdtem beszélgetni egy lánnyal képet nem láttunk egymásról és tök jól elbeszélgettünk, aztán mutatott képet magáról és csak néztem, naa mondom ilyen lánynak sose kellenék, eszméletlen csinos volt meg szép, tuti csak szórakozik. Azóta találkoztunk egy éve boldog párkapcsolatban élek vele, mondjuk még most se értem miért van velem és nem hiszem el, hogy velem van, pedig minden reggel mellettem ébred fel.


2013. jún. 10. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy "csúnya" fiú sokkal jobban értékeli a szép lányt, őszintébbnek érezhető a szeretete, általában biztosabb pont.

Nem annyira top lánynak viszont szüksége van az önbizalomra, és sokat dob az önértékelésén, ha megszerezhet egy jó pasit. Szerintem.

2013. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...ha a külső ennyire befolyásolná az igényeket akkor nem gondolod hogy pont úgy lenne hogy szép a széppel, rút a rúttal??

De amúgy is szerintem baromság...amit te leírtál, az pont ennek az ellenkezője....ez pont az a rész, ahol a belsőt is eléggé előtérbe helyezik (értem ezt a "rút" és szép párosításra)...De most nem?

És az hogy neked sikerült egy szép bnőt összeszedni örülnöd kéne neki, és nem csodálkozni még egy év után is. Becsüld meg, foglalkozz vele, szeresd őt hogy nehogy elszeressék mellőled.

Ennyi a véleményem.

És ne azzal törődj hogy ki kivel van, hanem azzal aki veled van.

2013. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért látsz folyton ilyeneket, mert erre figyelsz. Aki meg azt gondolja, hogy a szép csajok mindig kigyúrt pasikkal vannak, az meg mindenütt olyan párokat lát. Így működik az agyunk. De ez a sztereotípia sem igaz.
2013. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem az a célja, hogy kifejezetten csúnya pasit keressen magának. Csak ha valakit megismerünk, sokat beszélgetünk vele és beleszeretünk az egyéniségébe, könnyen előfordul, hogy olyan hatással lesz ránk, hogy külsőleg is egyre szebbnek látjuk.
2013. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Másrészt mindenkinek más a szép.
2013. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom a valóságot senki nem akarja leírni így megteszem én.

Felszínes egy világ ez,ahol ha a külsőd nem tetszik valakinek még esélyt sem ad neked,egyből elküld.Egyáltalán nem érdekli a belsőd.Ez a mai valóság.Kivétel 1-2 elvileg van,gyakorlatilag meg ki tudja.

2013. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, elolvastad te egyáltalán, mit írt a kérdező? Ha igen, akkor a szövegértéseden még gyakorolni kellene kicsit.

Szerintem alapból a legtöbb embert megfogja egy számára vonzó külső, de ez nem jelenti azt, hogy ennyi elég vagy ez a legfontosabb. Lehet, hogy szép lányok azt akarják, hogy ne csak a külsejük miatt legyen velük valaki, ne csak azt akarja tőlük, és akkor fontosabb nekik a pasi egyénisége.

2013. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 15:46


ez egy anonim oldal, miért ne írhatná le bárki is az igazat? én igazat írtam, minek hazudjak? teljesen felesleges, úgysem ismer itt senkisem.

viszont a te válaszodból azt lehet leszűrni, hogy átlagos külsővel rendelkezel s szerinted emiatt sokan visszautasítottak és ezért látod ilyen ferdén a világot...

persze kétszer sem mondom, hogy igen is léteznek ilyen felszínes nők/férfiak...de mint mindenhol ebben a tévhitben is vannak kivételek...és én speciel személyszerint rühellem már ezen az oldalon az ilyen általánosításokat...mint ahogy valaki előttem leírta, és nagyon igaza van, azt látsz amit látni akarsz...a sorok mögé viszont nem nézel...ennyi

2013. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


6-os vagyok, és igen persze van ez a blabla,hogy jajj persze vannak kivételek.Ha 1! db-ot láttam volna vagy találkoztam volna ilyennel azt mondom oké,tényleg.Lassan 7 éve próbálkozom,semmi eredménnyel.Szerinted ilyenkor mit gondol az ember?:) Próbálkoztam már mindenféle módon,sokféle személyiségnél,"szépnél","csúnyánál"(mivel ezek relatív fogalmak).

A kérdező állítása szerintem egyáltalán nem igaz, a "szép" lányok mind ilyen rózsaszín pólósokkal meg kigyúrtakkal van,ami számomra persze undorító,de nekik valamiért ez jön be.Fiatalabb korosztályban egy lánynak min. 50 srác udvarolgat,ezek között bőszen válogathat,itt a nagy gond a felszínességről már nem is beszélve.

2013. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es, nem, nem olvasta el, nem is érdekli. :)
2013. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!