Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá? (megy a zöld)

Figyelt kérdés

Szóval voltam egy nyaraláson és megismertem egy lányt...

mondjuk bevoltam rúgva,de ritkán csinálok ilyet csak mopst pont így jött ki...Szolid lány és aranyos...megmondta a nevét és bejelöltem facebookon..

ráírtam,beszélgettünk pár szót,aztán ment,dolga volt...

nem tudom,hogy lerázó duma volt vagy tényleg azt csinálta amit mondott...Mivel írhatnék rá?Vagy kérdezzek rá konkrétan a dolgokra??

ha tudnátok nekem hasznos tippeket,ötleteket,nagyon megköszönném!!!Megy a zöld!!


2013. jún. 19. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok idő telt el a facebookos beszélgetés óta? Amúgy Meg mindegy is, egy Hello szia hogy vagy, indításnak siman megteszi..
2013. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem írd meg neki, amit nekünk is.

"Szia! Gondolom, hogy nem volt túl jó bemutatkozás a múltkori, de meg szeretném kérdezni, hogy lenne-e kedved eljönni velem ide meg ide. Szeretnélek jobban megismerni és reménykedek, hogy Te is így érzel!"

2013. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könnyed-nyugodt stílusban írj neki.Érdeklődj a hogyléte felől.Ha írsz neki ne várd,hogy azonnal válaszoljon.Elképzelhető,hogy nem sűrűn van net közelben.Ha pedig válaszol,de csak pár szó erejéig,akkor valószínű előbb-utóbb világos lesz számodra,hogy mi a helyzet.Sok sikert.:)
2013. jún. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Green peace-es...
2013. jún. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt írnám. Szia múltkor nagyon élveztem a társaságod csak kicsit be voltam csiccsentve a másnaposság elmúlt, de miattad még mindig mámoros vagyok. Mit szólnál ha megismernél úgy is hogy tiszta vagyok? :D Lenne kedved fagyizni? Csak mert egy igennel boldoggá tennél :)
2013. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele napi rendszerességgel beszélgetni! Először csak általános dolgokról,ismerd meg őt jobban! Aztán,ha úgy érzed,hogy ő is megkedvelt akkor dobd fel neki az ötletet,hogy mi lenne,ha meginnátok valamit stb.. És,ha neku is tetszik az ötlet akkor elég valószínű,hogy bejössz neki! Ne hamarkodd el a dolgokat,csak szépen lassan! Sok sikert!!!:)
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszaitok!!ment a kéz!! írhattok még! :))
2013. jún. 19. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt keresd meg a netes ismerkedés cikket :P

2013. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!