Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátnőm szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátnőm szakítani szeretne, csak fél megtenni?

Figyelt kérdés

Amikor a kapcsolatunk szépen működött sosem volt ilyen, de most megint egyre többször beszél más fiúkkal, sőt, facebookon is kommunikál velük. Múltkor elsírta magát amikor kérdeztem mi ez, sőt, egyre több dolgot töltöget fel, mintha próbálná jelezni ezek felé az emberek felé, hogy mi a helyzet vele és rólam kb semmi infot nem szolgáltat ki mintha titkolna.


Most pl hazament erre felhívott telefonon, hogy nem tud nekem írni a facebookon meg sehol. Közben tudok arról, hogy az egyik barátnőjének születésnapja van és emellett, hogy az smseimre sem válaszolt macskákról töltött fel videokat.


Tudom, ez az egész semmit sem jelent, de kinézem belőle, hogy nem mer szakítani mert nem akar megsérteni, vagy valami, de már nem szeret úgy mint régen, főleg azért is mert a családi körülményeim is nagyon megromlottak, anyukám konkrétan perben áll velem egy családi vita miatt, szűk lakótelepi lakásban élünk és a pénzem is elfogyott, persze valahányszor tisztán beszélek erről a lánnyal, hogy most mi van, mindig azt mondja, hogy ő szeret és örökké mellettem marad. De például a kapcsolat elején ha nem látott 1 órára már írta a facebookon, hogy nagyon hiányzom meg teleírt mindent szívecskékkel.


Én nem tudom. Vannak más lányok akikkel összejöhetnék, ami nem megy nem kell erőltetni. Azt meg nem akarom megvárni, hogy megcsaljon, vagy titkoljon mögöttem valamit, ez a legnagyobb szemétség, és sajnos mivel túlságosan empatikus megtenné.


Hogyan derítsem ki, hogy szeret-e még, vagy már nem akarja folytatni ezt a kapcsolatot? Van erre valami teszt, vagy bármi?


2013. jún. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mindazt amit ide leírtál és kérdezz rá. Ha habozik rajta, akkor a gyanúd bizonyságot nyer.
2013. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1! egyet értek, szóval beszélni kell, ennyi

az ember nem baj, ha hisz a megérzéseinek N

2013. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mint kiderült a barátnőm végig átbaszott.
2013. jún. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!