Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval, de nem tudom, hogy ő mit érez. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jól elbeszélgettünk, bár még nem személyesen nem találkoztam vele -ebbe most nem igazán akarok jobban belemenni- és most fogok vele majd először úgy tényleg találkozni -ha minden igaz-. Amikor rám írt, vagy felhívott egyből remegni kezdtem, a szám a fülemig ért, és görcsbe rándult a gyomrom. Eddig még egyszer sem voltam szerelmes,de gondolom ez az...Szóval bemutattam a fiút a barátnőmnek, mivel ő is jön velem a conra- többen is leszünk ^^- és gondoltam nem baj ha megismerik egymást. A srác hirtelen nagyon kedves lett vele, "bókolgatott" neki a maga módján, amiket eddig én kaptam. Aztán rá kérdezett, hogy ugye mi barátok-e vagyunk, én mondtam, hogy igen. De a bnőmtől nem kérdezte meg. Mostanság viszont már mindkettőnkkel ugyanúgy bánik -hála istennek- . Nem tudom, hogy mit csináljak mert szeretném neki elmondani, hogy hogy érzek, mivel látok egy nagyon minimális esélyt, hogy talán viszonzásra talál a dolog, de nem merem... Talán még annyi, hogy mindig megkér, hogy ne hagyjam őt egyedül, a conon se menjek el mellőle egy pillanatra se...meg többször is hangoztatja, hogy milyen jófej csajszi vagyok~Csak aggódok a bnőm miatt, mert ő nem szereti, de a fiú néha meg ugyan úgy kedveskedik neki, mint nekem. Amúgy bocsi a hosszú szövegért, és a szíp értelmös magyar mondatokért, de nem bírtam most jobban fogalmazni... 14/L
2013. jún. 20. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerelem nem ismer határokat!

De ez egy akkora baromság, hogy félig olvasni is fájt.

2013. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiú semmit nem akar tőled hiszen "jófej"-nek tart és nem szépnek vagy épp különlegesnek, ez barátság.

Hidd el az ilyen korú fiúknál a bók se jelent már semmit és ha egyszerre több lánynak bókol akkor meg az érettebbeknél sem.

2013. jún. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!