Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a kapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a kapcsolat a barátnőmmel. Mi lehet ez? MITŐL?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. 18 éves srác vagyok. Nagyon szeretem a lányt, igaz, ő tepert értem...Amíg a kapcsolat elején voltunk, sokkal engedékenyebb, kedvesebb volt, gondolom úgy érezte, hogy nem vagyok teljesen a markába. Leste, hogy mikor mi jó nekem, sosem akart vitatkozni.

Aztán egy konfliktus után mminden megváltozott. Egy lány ismerősöm (székek hiányában) az ölembe ült, mivel elfáradt, a barátnőm pedig ezen nagyon kiakadt. Maga elé állított, hogy magyarázzam meg neki a helyzetet. Én nem tudtam mit magyarázni, elmondtam h tényleg csak azért ült oda, mert nem volt hely. Erre tovább piszkált vele.

Ez után ő szakítani akart velem. ÉN kiskutya módon még aznap loholtam utána, és a legnagyobb hiba : megalázkodtam elötte, sírtam, könyörögtem, hogy ne legyen vége mert szeretem. Majd ő is belátta, hogy ez nem volt ngy dolog.

kibékültünk.

Majd ezek után hosszú ideig amikor vitáztunk, mindig fenyegetett, hogy ő elmegy, vége stb. mert tudta, hogy marasztalni fogom minden erőmmel.

Kicsit egy darabig ez csillapodott, majd miután rengeteg mindent megtettem neki, beleköt mindenbe, nagyon durván beszél velem, nem hajlandó sokszor szeretkezni, de még orálnál is húzza a száját. Papucsnak érzem magam.

Ha belemegyek vele a vitába, nekedesik és elkezd bőgni, mindig én jövök ki vesztesként... Megtiltja, hogy beszéljek lányokkal (neten is), haverokkal strandoljak. Ha valamit mondok neki és nem tetszik behisztizik.

(A szex alól mindig kibúvót keres)...

Miért van ez? kihasznál? ok nélkül beszél velem undorítóan. nagyon nehezen viselem. 18F


2013. jún. 20. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az ölbeülés jó nagy gyökérség volt. Ha azóta viselkedik így akkor ezt látom az egészből: tudatosult benne, hogy egy ilyen gyökérség felismeréséhez neked nincs receptorod, ezzel egyúttal tudatosult benne, hogy gyökér vagy. Azóta gyökérnek tart, és senki se akar egy gyökér barátot.

rayjohn: női logika "überkövethetetlenségei", 62.oldal 2. bekezdés

2013. jún. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

mert mondjuk alap hogyha van barátnőd akkor más lányok nem ülnek az öledbe,én pofán is vágtalak volna

mindegy hogy elfárad,akkor se üljön az öledbe,gondolom volt máshol is hely,vagy megkér hogy adjad át neki a helyedet

ha azóta viselkedik így akkor teljesen érhető,ha meg előtte kezdődtek a dolgok akkor valószínűleg már te is máshogy állsz hozzá,így az ő viselkedése is válozik

2013. jún. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ott rontottad el hogy hagytad hogy egy másik lány az öledbe üljön. Az a minimum h ezek után te futsz utána...
2013. jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Az ölbe ülés hiba volt, szerintem ezt nem nagyon tolerálná egy lány sem! Ettől függetlenül a cirkusz ami azóta megy túlzás. Szóval ideje neked is bekeményítened, mert ennek ebben a formában nincs jövője. Mondd meg neki, hogy vége ennek az egésznek és szakítani akarsz vele, majd a reakciójából kiderül hányadán is álltok.
2013. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, mert te nem adhattad volna át a helyed?... Na mindegy.

Azóta durván idióta, az rendben, de amikor számon kérte, és megsértődött, az jogos volt.

2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem hagynám, hogy így beszéljen velem valaki. Egyszer tette meg, két éve nem vagyunk már együtt. Meggondolatlan volt, amit csináltál, de értelmes nőnemű lény, ezt akkor sem csinálja, hanem leül és megbeszéli veled. Mennyi idős a lány? Ha 15-16 körüli ne haragudj ,de nem csodálkozom rajta. 25/N
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!