Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen az újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen az újrakezdés?

Figyelt kérdés
A barátom néhány hónapja szakított velem, de a napokban elmondta, ha nincs ellenemre, időnként összejárhatnánk szexelni, mert ő még mindig nagyon vonzódik hozzám. Én viszont újra vissza akarom őt hódítani, nem csak szexelni akarok vele. Nekem ő kell és senki más. Nincs most barátnője, és szeretném ha újra együtt lennénk, mert hiányzik, teljes szívemből szeretem őt. Szerintetek van remény, hogy még mindig vonzódik hozzám? Mit kéne tennem, hogy újra együtt legyünk komoly kapcsolatban, hogy újra megszeressen? Pasik, ebben a helyzetben beválik az, ha most lefekszem vele, vagy elronthatom az egész "tervemet"?
2013. jún. 20. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Sorry az elkeserito valaszert, de mar haldoklik a kapcsolatotok. Ez mar az elmulas fele megyeget. Neha osszejottok meg "nosztalgiazni", aztan akinek jobban faj -valszeg te- az vegkepp felegeti majd a hidakat.


39F

2013. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele a kérésére, mert úgy könnyen elronthatod az egészet...Ettől nem fog helyre jönni a régi kapcsolat, és ha megteszed, lehet, sokkal jobban fog fájni a dolog! Légy ügyes, tartsd vele a kapcsolatot, legyél mindig vidám, ne érezze túlzottan, hogy epekedsz utána, de azért lássa, hogy jó társaság a számodra. :) A szexel pedig várj, ha újra feléled a tűz, akkor vessétek bele magatokat, ha pedig ez nem következik be, legalább egy adag fájdalomtól megkíméled magad, azzal, hogy nem mégy bele a szexbe..
2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!