Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
5éve ismerjük egymást az első pillanattól kezdve valami kialakult közöttünk,azonban ő szinte rögtön Berlinbe költözött,érettségi után,az apja cégéhez ment dolgozni.1/2 évig tartottuk a kapcsolatot,nem tudtunk meglenni egymás nélkül nem vallottuk be de tudtuk ez szerelem.és akkor hazajött egy karácsonyra és szilveszterre.Nem kellett semmit mondani ahogy találkoztunk,bevallottuk mindketten,összejöttünk.de neki vissza kellett mennie a munka miatt én pedig az egyetem és a családom miatt mehettem vele.Megbeszéltük maradjon meg a kapcsolat "barátilag"és mindketten továbblépünk..fél évig nem is beszéltünk egyáltalán.végül eltelt 4év.ő is,én is találtunk párt de amikor beszélünk (ritkán) mindig ott trtunk burkoltan,hogy még mindig egymást szeretjük.végül kimondta hogy még nagyon szeret engem.szószerint így. és igazából én is őt. mit tegyek? várjak még 1évet és repüljek utána?

2013. jún. 18. 23:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* nem mehettem vele
2013. jún. 18. 23:09
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném:)) nem adatik meg mindenkinek az igaz szerelem, hajrá küzdj érte!!!
2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon kedves vagy :)
2013. jún. 18. 23:14
 4/18 anonim ***** válasza:
:)) remélem, minden jól fog menni.
2013. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de ez így nem szörnyű? mert nekem is neki is párja van..ez nem árulás velük szemben? egyébként köszönöm :))
2013. jún. 18. 23:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Repülj utána !

Ha nem teszed meg örökké bánni fogod.

2013. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

De, szörnyű, de nem gondolom, hogy átverés, csalás lenne. Mindketten megpróbáltatok továbblépni, nem ment. Ha most nem élnétek azzal, hogy együtt is lehettek, akkor meg életetek végéig bánnátok, hogy nem próbáltátok meg.

A másik feleknek meg kell mondani őszintén, hogy nem érzitek, hogy működhet velük, szerintem ámítani őket és maradni sokkal rosszabb lenne. Tegyük fel vállaltok családot, és mondjuk 10 év múlva jöttök rá, akkor sem tudtok egymás nélkül élni. Akkor már a család borul, és más emberek rátok alapozott élete. Nem?

2013. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
1év van még a suliból,ezt már megcsinálom.barátnője van,de én csak személyesen beszélnék vele ő viszont nem tud hazajönni 1 évig biztos.ha kimegyek ott a lány,és a lakás amit együtt vettek,közös tulajdon.nagyon hülyén jönne ki.vagy ne foglalkozzak semmivel csak azzal hogy szeretem és menjek bármi is lesz? :)
2013. jún. 18. 23:38
 9/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de igazad van,ezt el kell dönteni! 1 évet mág várok és utána eldől.ha akkor nem engem akar már,és nem jön össze,az sem baj legalább megpróbáltam és tényleg továbbléphetek. ha viszont nem,akkor végre együtt lehetünk :)
2013. jún. 18. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!