Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás és csalódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás és csalódás után lehetséges az újbóli szerelem? Tapasztalatokat várok! És nem idióta leoltásokat, hanem őszinte véleményeket!

Figyelt kérdés
Kétszeri szakítás és bonyodalmak,csalódás után lehetséges szerelem?Privátban elmondom a többit!

2013. jún. 6. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem lehetséges természetesen. Az, hogy a problémákat meg le tudjátok-e küzdeni őszintén mondva nem valószínű. Hiszen kétszer már nem sikerült, ennek ellenére lehet sikeres. Szerintem ha újra megpróbálod próbáljatok meg leülni egymással megbeszélni és kompromisszumokkal megoldani. Ha írsz többet esetleg tudok pontosabb ötleteket adni
2013. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges!

Csak túl kell lenned az előző kapcsolatokon.

2013. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem irhatsz privit
2013. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi igazit csinálsz magadnak, amennyit szeretnél. Mindnen rajtad, az önismereteden, az alkalmazkodóképességeden és a megküzdési képességeiden múlik.

Meg az időn.

2013. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodom a régihez, nem tudok továbblépni csak ő kell nekem már két éve másra sem birok nézni. De ő hallani sem akar rólam. Szóval ha lehetséges is csak ha már túl vagy az előzőn :(
2013. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg ugyanazzal a személlyel tervezed az is lehetséges persze. Bele lehet szeretni többször is ugyanabba az emberbe azt már tapasztaltam. Csak legyetek együtt sokat adjatok egymásnak időt, hogy visszatérjen az érzés. Én mindent megadtam volna egy esélyért, de megtagadták tőlem. Becsüljétek meg egymást ha folytatni szeretnétek. Sok sikert.
2013. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!