Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedhető egy ilyen hangnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedhető egy ilyen hangnem?

Figyelt kérdés

barátomnak egyszer kölcsönadtam egy esernyőt, mert nekem kettő van. Nála maradt. Ma reggel mikor jöttem el tőle szakadt az eső ezért elhoztam magammal. Hazaért és ment volna tovább de nem találta az esernyőt, de esett az eső. Erre közölte velem h kösz h elvitted az esernyőt.

Szerintetek nem megalázó és önző ez a beszólás? És utána közölte h felejtsem el de nem tudom elfelejteni mert szerintem nem így kéne egymással beszélni. Jobban örült volna ha megázom? Igaza van?


2013. jún. 20. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát tied volt az esernyő a barátod 1 kicsit gyerekes


ja az esernyő meg buz*s XD

2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az h gyerekes de komolyan beszélünk így egy nővel? Nem örülnie kéne h nem áztam meg?
2013. jún. 20. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2013. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem piszok rossz kedve volt (ki szeret elázni?), utána bocsánatot kért, felejtsd el neki. Abból a szempontból igazad van, hogy a te ernyőd volt, de szerintem azért ne fújd fel, ha csak ennyit mondott.
2013. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy hisztis pi.csa vagy...
2013. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!