Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni h szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni h szeretem vagy nem?!

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mostanában rengeteget veszekszünk, apró dolgokon, de emiatt van, hogy fél napokat, vagy napokat nem beszélünk, vagy ha igen, akkor pár szót. Már nem tudom eldönteni hogy szeretem vagy nem. Néha hiányzik, néha nem. Mikor vele vagyok, nagyon jó,. Szeretek vele lenni. De mikor távol vagyok tőle, nem tudom.... néha nem hiányzik... mért van ez? akkor ez nem szerelem? vagy mi ez? :/
2013. jún. 20. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 28
2013. jún. 20. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy szereted-e, akkor nem szereted. Ilyen egyszerű. Aki szerelmes az nem gondolkodik ilyeneken.
2013. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van olyan este, hogy végigsírom az éjszakát mert hiányzik :/
2013. jún. 20. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:

biztos, hogy ő hiányzik és nem az, hogy vki veled legyen?

ha tényleg ő hiányzik, akkor szereted, csak már nem annyira

2013. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezt nem lehet valahogy visszahozni, hogy újra úgy szeressem? :/ mit kéne tennem?
2013. jún. 20. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, meg is válaszoltad magadnak. Ami elmúlt az elmúlt. De ha kikapcsolódtok közösen, és csináltok valami tartalmas progit, akkor lehet tenni érte. De nekem nem hiszem, hogy ő hiányzik, amikor nem vagytok együtt, hanem az, hogy valakivel együtt legyél.
2013. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*neked
2013. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!