Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni hogy már nem szeretem? Valahogy nemet kellene mondanom neki és valahogy meg kellene utálnom.

Figyelt kérdés
Honnan tudom eldönteni hogy már nem szeretem?Unom már a játszadozásait,nem gondolok rá,szánalmas amit csinál.De féltékeny vagyok és nem tudok neki nemet mondani.
2012. máj. 2. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

A féltékenység nem egyenlő a szeretettel/szerelemmel.

Szóval a kettőt nem ajánlatos össze keverni.

Szerintem nem biztos hogy szereted, csak foglalkoztat még, de ennyiből, amit ide leírtál,én sem tudnám megállapítani.

Egyszerűen kerüljed a társaságát és próbálj ne foglalkozni a tetteivel, bármik is azok.

Egy idő után észre fogod venni, hogy mi is az álláspontod felé.

Jobbat nem tudok.

2012. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!