Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok ezek után a barátnőtökben?

Figyelt kérdés

A barátnőm, mielőtt és mialatt megismertem, rendszeresen feljárt egy bizonyos plörk nevű közösségi oldalra. Én néha említettem neki, hogy mekkora hülyeség meg minden, azt mondta mindenben igaza van, túl sok időt töltött miatta a gép előtt meg minden abbahagyja. Mondom jó és mintha mi sem történt volna folytatódott minden.


Viszont. Nemrég derült ki, hogy titokban elvileg folyamatosan tudósított ezen az oldalon, még azt is írta, hogy telefonon elérik, ha valami van (ugye abból le tudja törölni a híváslistát ellentétben a facebookkal)


Most én majdnem dobtam emiatt, egyrészt azért mert azt hittem ő is azt szeretné, hogy vége legyen, de totálisan kiakadt, hülyeségeket csinált és átjött hozzám, esküszik rá, hogy a nővére irogatott oda, mert biztos össze akar minket ugrasztani, de a telefonhívásaiból, nővérével folytatott beszélgetéséből, anyjával, stb, kicsit sem az jön le, hogy ez valóban megtörtént (semmi panasz, letolás) most továbbra is azzal jön, hogy a nővére volt én meg továbbra is állítom, hogy nem vagyok hajlandó elhinni neki.


A probléma az, hogy egyre többször játssza azt el, hogy átjön ugyan, de így útközben, meg itt derül ki, hogy valami nagyon fontos dolgot otthonhagyott, telefontöltő, fogamzásgátló, és feltétlen haza kell rohannia.


Ma pl a tablettát hagyta otthon, nekem dolgom volt ezért nem tudtam kísérni, erre jön egy sms, hogy nyugodjak meg a keresztapjának a fiával utazik. (és ha ferdíti a valóságot és valami fiúbarátjával?) Én nem tudom, nem akartam vele összejönni, de könyörgött és megígérte, hogy változik. Közben semmit sem változott és titokban ugyanúgy folytatja a dolgait? Meg is fog csalni?


Vagy higyjem el, hogy tényleg a nővére volt? (a nővére tényleg fura egy csaj, kinézem belőle sajnos, hogy ilyennel is kavar)


Ti mit reagálnátok erre, illetve bíznátok-e a lányban, illetve ha eddig nem is, ezután gyanúsnak gondolnátok-e ha valami váratlan dolog miatt elviharzik haza és nem könyörög, hogy menjek vele?


2013. jún. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, de nem értem... Mit értesz az alatt, hogy "tudósít" egy oldalon?


A másik fele, az elviharzás, hát nemtudom, én se könyörögnék, hogy jöjjön velem . De esetleg ha megint ezt csinálja, mondd meg, hogy hazakíséred vagy ahová mennie kell, és ha nem engedi akkor valószínűleg gáz van.

2013. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy új nőt, mert ez bizony megcsal..
2013. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tazyo válasza:
vegyél egy kutyát!
2013. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!