Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tudtok bízni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtok bízni a barátnőtökben? És mi van ha én erre nem vagyok képes csak nehezen?

Figyelt kérdés
Mindig attól félek hogy elhagy, elhagy másért, megtetszik neki más stb. Egy szolid, szemüveges,első éves egyetemista lányról van szó. NAgyon szeretem, túlságosan is. NAgyon félek hogy elveszítem. 5 hónapja vagyunk együtt én vagyok neki a második. HA nem szeretne vagy ha tartalék lennék neki akkor már rég elhagyott volna nemde? MErt nagyon sokat balhéztunk, rengeteget, de mondja hogy szeret engem meg minden. NEkem az előző, első barátnőm nagyon gonosz volt, és sokszor dobott engem, én meg mindig visszafogattam(buta voltam) DE egyszerűen nem tudok bíznia jelenlegi barátnőmben, és félek hogy beigazolódnak a szörnyű dolgok: pl hogy neki tetszett más fazon az egyetemen amióta együtt vagyunk(mert hogy volt neki az egyetemen egy igazán "közeli" haverja) most már nincs ez a haver, plussz az exével is beszélgetett 3 hónapig még, csak az én kérésemre hagyta abba. Félek , félek, szerintetek hogy tudja így elengedni magát az ember? Hogy bízzak a páromba akivel hosszútávra tervezek és Ő is velem? Veletek ez hogy volt?
2013. ápr. 20. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor is kell,bizalom nélkül nincs jó kapcsolat.
2013. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele. Nem érdemli meg, hogy ezt tedd vele. Nem azért van a világon, hogy a te fenekedet nyalja. Neked is kockázatot kell vállalni. Fel kell nőni. Ha ez nem megy szakíts ennyi nem bonyolult.
2013. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen mentalitású embereket.


Tudod kinek van kedve egy életen át bizonygatni... Rendkívül fojtogató érzés.


Az egyik exem ugyanezt csinálta. Folyton hajtogatta, hogy nem érdemel meg engem, el fogom hagyni, nem hiszi el, hogy egy ilyen csaj, mint én egy olyan sráccal vagyok, mint ő, bla bla.


Aztán meguntam és elhagytam, mert egy ilyen kis nyápic tényleg nem érdemel meg.

Pedig egy értelmes, helyes, okos, művelt gyerek, akinek jól esett valahogy, hogy nyafoghat.



Ne csináld ezt, mert megjárod!


Már lassan fél éve együtt van veled, nem véletlenül, szóval hidd el, hogy szeret téged és tanulj meg bízni benne.

2013. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ő is érzi rajtad, hogy nem bízol benne és féltékeny vagy. Ha folyamatosan attól félsz, hogy majd elhagy, mert talál magának jobbat, hidd el, előbb-utóbb így lesz. Ha valóban szereted és tudod, hogy ő is szeret téged, akkor hidd már el neki, hogy ez így igaz. Képzeld bele magad az ő helyébe. Szívesen lennél azzal, aki 24 órából 25-öt azzal tölt, hogy féltékenykedik a másik miatt és nem bízik benned? Én már elhagytam volna a párom, ha ilyen lenne.
2013. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit görcsölni mert ha elhagy elhagy istenem nem dől össze a világ.Ha nem szeretne miért lenne veled?Ha majd lerázó lesz és másokkal lóg folyton helyetted akkor fel teheted magadban azt a kérdést h akkor mi a francnak foglalkozzak vele..TEljessen fölösleges nyafogni ezen.túlsgossan füx másoktól :S
2013. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem benne nem bízol, hanem magadban. Ez nagy különbség.

Én mindenkiben egyaránt meg tudok bízni legyen vele bármilyen a viszonyom.

Akkor a legjellemzőbb az ilyen bizalmatlanság a párod iránt, ha vagy úgy érzed, hogyan sokkal többet tettél érte, mint ő érted, vagy ha úgy érzed sokkal többet vesztenél vele, mint ő veled.

2013. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!