Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért van velem mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van velem mert nincs neki más csaj?

Figyelt kérdés

Jártunk régebben de megcsalt és szétmentünk. Külön voltunk 1-2 évig, habár beszéltünk néha, de nekem is volt közben barátom, meg ő is jópár csajjal kavart.

2-3 hónapja is találkozgatott eggyel, de őt csak hülyítette nem érdekelte igazán.

Viszont volt egy másik is párhuzamosan, vele járt régen, szerette nagyon, de a csak szexeltek párszor most, majd összevesztek és nem lett semmi komolyabb.


Aztán megkeresett engem is, összejöttünk. Tudom hogy sokat emlegetett a haverjainak, tehát érzett irántam valamit mindig. Megbánta hogy dobott. Szóval minden most nagyon jó, boldogok vagyunk, kimutatja hogy szeret, a szex is hihetetlen jó. De azért keresett meg most mert a másikok nem jöttek össze? Amúgy januárban én próbálkoztam be nála de akkor még nem akart...


2013. jún. 20. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

"Jártunk régebben de megcsalt és szétmentünk. [...] Megbánta hogy dobott."

Magyarul megcsalt, és még pluszban ő is dobott ki. Te szereted magad szívatni, meg a lányok úgy általában? Aranyszabály: Megcsalásra nincs bocsánat.

Most jó vagy neki, amíg nem talál majd újabbat, így a válasz a kérdésedre: Igen.


26/F

2013. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nem talál másikat meg kell elégednie veled.
2013. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már 1,5 hónapja együtt vagyunk és nagyon aranyos velem, szeretget, minden nap együtt vagyunk stb.
2013. jún. 20. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez fura... pár hónapon belül kiderül, komolyak-e a szándékai vagy tényleg csak azért van veled hogy legyen mellette valaki. majd írd meg légyszives, mi újság veletek. :) tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hasonló szituba kerültem én is. :/
2013. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig a szokásos történet itt a gyakorin: "Megcsalt, szakítottunk, visszajött, imdád engem." Mint egy végtelenített lemez.

Én egy percnyi időt nem fecsérelnék rá az életemből. De ha még nem nyilvánvaló: a 2-3 hónappal ezelőtti mellett is ott volt egy régebbi párhuzamosan.

Nagyon naivak sokan, egy kis mézesmadzag, és kenyérre lehet kenni titeket csajokat. Én csak azt sajnálom, hogy megint ki fog tolni veled. De ne legyen igazam...

2013. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy rájött,hogy mekkora balf@sz volt,és hogy te vagy neki az ,,igazi''
2013. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!