Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rátok mászna egy buliban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok mászna egy buliban a haverod csaja, mit tennél. én pattintottam, mert nagyon jó barátságban vagyunk a sráccal. Elmondanátok neki, hogy ki akart kezdeni velem a csaja? Gáz lenne, ha rám is haragudna.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy lekoptattad!
2013. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Elvégre a csaj nem jelent neked semmit, a barátodat meg illik "támogatni"...
2013. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Ha vagytok annyira jóban, hogy hinne neked, akkor talán elmondhatnád, mert mégiscsak meg akarta csalni.

Egyébként hogy lehet egy csajnak ennyi esze, hogy pont egy baráttal...ha már gerince nincs.

2013. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
hát lepattantom, elmondom neki h elég nagy ku*rva vagy de köztünk marad, a barátját pedig máskor részegen ráveszem nőzésre, és mikor azt mondja h nem akar mást mert szereti stb akkor elmesélem ezt a történetet.ÉS ő remélhetőleg megcsalja :D így igazságos...meg szeretem ha a barátaim is jól érzik magukat még ha kapcsolatban vannak is :D
2013. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Buborék Fejü ***** válasza:
Biztos elküldeném az anyjába a csajt és szólnék a barátomnak
2013. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-ös, ezek szerint a csaj egy k.rva, de ha ezt egy kedves férfitársad teszi, az teljesen ok és támogatandó?
2013. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg akart csókolni? Vagy miből áll ez a "rám mászott" dolog? Nem lehet, hogy félreértetted? Hogy csak táncolni akart veled? Ha részeg vagyok néha én is érdekesen tudok táncolni, de az nem azt jelenti, hogy bármit is akarok az illetőtől akivel táncolok.
2013. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ha a csaj egy ku*rva akkor ezt így kell csinálni ennyi ez van.

felelősségel tartozom a haverokért :D


de látom neked pontosan a "lényeg" jött át (taps taps)....

2013. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mivel azt mondta kísérjem fel a szobába mutat valamit, meg rám csimpaszkodott feltételezem helyes a feltételezésem.
2013. máj. 3. 18:45
 10/18 anonim ***** válasza:

"meg szeretem ha a barátaim is jól érzik magukat még ha kapcsolatban vannak is :D"


Ehhez a részhez fűztem kommentárt, szerintem ez nem szorul magyarázatra.

2013. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!