Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duci, teltebb lányok/nők/feles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, teltebb lányok/nők/feleségek, a párkapcsolatban nem vagytok szégyenlősek a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Én is duci lány vagyok ( vagy nem tudom ki hogy nevezi kövér/telt/molett). Nem volt még barátom, de nem tudom elképzelni, hogy valaha túl tudok majd lépni a gátlásaimon, ami a súlyfelesleg miatt van. Nektek ez megy? Nem okoz gondot? Akár a mindennapokban otthon, akár összejöveteleken, akár az ágyban?
2013. jún. 15. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Fogyj le! Probléma megoldva.
2013. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, tervezem. De én azoktól a nőktől kérdezem, akik hasonló helyzetben vannak, mert kíváncsi vagyok.
2013. jún. 15. 19:03
 3/13 Pendulum92 ***** válasza:
Magasság, tömeg? A mai divatsovány-orientált világban már a normális alkatú nő is kövérnek érzi magát.(és annak csúfolják)
2013. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én tényleg az vagyok....160 cm és 72 kg.
2013. jún. 15. 19:23
 5/13 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem ha találsz olyan embert, akinek pont az esetei a teltebb nők, csak őt és magadat szívatod, ha érezteted vele, hogy mennyire utálod magad.


Meg amúgysem kéne rosszul érezned magad. Ez a mai divatsoványság egy mesterséges szépségideál.


Nekem pl pont a középkategória jön be. Sok férfinak csak a csontsovány kislányos alkatúak, de ők általában a zselézett hajú " ecsetfejű" 16-20 éves fiúk közül kerülnek ki(és egyre sűrűbb a fiatalabbak közt hála a médiának)

2013. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 165 cm és 75kg vagyok de a barátom így szeret és neki amúgy is a ducibb lányok jönnek be, persze azért szégyenlős vagyok a duciságom miatt, de elfogatam hogy ilyen vagyok mert neki így tetszek és segített elfogadni magamnak. Én rengeteget sportoltam 12 évet úsztam és 7 évet fociztam. De ezek alatt is molett voltam. Én már megbékéltem az alakommal így szeret a parám :). Te se aggodj ezen. :)
2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a párom előtt hanem a nap minden egyes percében rosszul érzem magam a bőrömben. Fogyózok de stresszevő vagyok meg csokifüggő, de most már annyira elegem van magamból, hogy tényleg le akarok fogyni. 160/54 vagyok és olyan rossz érzés, hogy néha mások azt nézik h milyen kövér vagyok...
2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 14:04

Én 20 cm-rel vagyok nagyobb nálad! :D Mondjuk férfi vagyok és a súlyom majdnem 2x annyi mint neked ! Miért lennél dagadt?

2013. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pendulum92 ***** válasza:

#7 160 centihez 54 kiló baromira nem kövér. Pont a középkategória. Szerintem túlságosan hatott rád az agymosás. Aki néz sem hinném hogy azt néznék, hogy milyen kövér vagy, lehet csak bemagyarázod magadnak.

Amúgy sem az a szép, ha valaki csontsovány, hanem a kettő között. Persze férfiak között is akad jópár agymosott, akinek az jön be a média sugallatára, de akadnak normális ízlésű pasik is.


Olvass utána a bulímiának és az anorexiának.

2013. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pendulum92 ***** válasza:

Sőt, a középkategóriának is a vékonyabbik fele.


A barátnőm 172 centi, és 63 kg, én azt mondom, hogy pont jó.(Bár 70 kilósan ismertem meg, még akkor is ugyanígy tetszett.)


Az ő unokatestvére 162 centi és 62 kiló. Magyarul 8 kilóval több, mint te, és még ő sem kövér egyáltalán szerintem. Valamit nagyon jól csinál a média, ha egy 160 centis, 54 kilós ember kövérnek tartja magát és fogyózik.


Szerintem egy kicsit hibás az önképed.

2013. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!