Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem vagyok képes elképzelni magam egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mielőtt ezzel jönnétek, egyáltalán nem vagyok leszbikus, aszexuális, vallásos, aszkéta, semmi ilyesmi.


Egyszerűen az a helyzet, hogy úgy érzem momentán,hogy olyan "üresnek" érzem a szívemet, ha a kapcsolatra gondolok. Jó lenne, nyilván, de alkalmi kapcsolatokkal teljesen jól elvagyok momentán.

Hiányzik az, hogy valakihez tartozzak, de valahogy elképzelni nem tudom a helyzetet, hogy én most komolyan, valakivel együtt.

Alapból sem vagyok egy társfüggő alkat, de úgy érzem, egy ideje túl magasra emelkedtek az igényeim... :(

Viszont a szex se olyan így, ami igazán jól esne, hiányzik az érzelmi töltet.


2013. jún. 17. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

> nem vagyok leszbikus, aszexuális, vallásos, aszkéta, semmi ilyesmi.


A felsorolt attribútumoknak mi a közös ismérve, mely alapján értelmezni lehetne az "ilyesmit"?

2013. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
az is kiderült mikor sz@rtál utoljára. de a legfontosabb a korod az nem.. mert nagymértékben függ attol
2013. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocs, igazad van, az lemaradt... 23 éves lány vagyok :)
2013. jún. 17. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom :/
2013. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor másris válaszolok kedves 23éves lány!


igen elképzelhető. azért mert még nem jött veled szembe a nagy ö akibe perpill szerelmes tudnál lenni.

ha valami folytán összefutnál egy csávoval akinél egyezne a kémia akkor abban a pillanatban ez az érzés megfog változni.

2013. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csúnyán megfogod sz-opni ezzel még,ezvan.
2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre inkább azt a szót használnám, hogy fura. Tedd azt, ami neked jól esik.
2013. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mivel kéne megszopnom? Azért, mert nem rinyálok a f*szért, máris rögtön baj lesz , remek :D
2013. jún. 17. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
valszeg azt szeretnék hogy az övéikért nyivákolj :D
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De hát könyörgöööm :D

Máskor meg az a baj, hogy a lányka nem képes leszállni róluk, telefon meg szeretlek meg vegyélvirágot meg nemenjkocsmába...

Most meg épp az ellenkezője, és már ez is gond :D

2013. jún. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!