Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövéren nem kellettem nekik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövéren nem kellettem nekik, vékonyan viszont igen. Ti összejönnétek ilyen fiúkkal?

Figyelt kérdés

80 kgról fogytam le 54 kgra. Vannak olyan pasik akik kövéren is ismertek viszont akkor egyáltalán nem érdeklődtek irántam, leráztak. Mióta viszont lefogytam azóta ők is újra-újra sablon indokokkal írogatnak, találkoznának.

Ti hogy reagálnátok az ilyen viselkedésre? Összejönnétek esetleg egy ilyen fiúval, vagy erkölcstelennek tartjátok hogy most hogy lefogytam, jól nézek ki már jó lennék.


2013. jún. 20. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Össze.

Nehogy már te legyél megsértődve...

Örülj, hogy most már érdeklődnek irántad, és vonzódnak hozzád!

2013. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
sztem is örülj neki.. nem sokan jönnének össze kövérrel, max akiknek az jön be.. de nem ez a normális és a kövérség nem is egészséges
2013. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát már meg ne haragudj,de ezt komolyan gondolod?

A testi vonzódás egy kapcsolat alapja.Ha nincs,akkor értelmetlen a kapcsolat. És egy kövérhez nehéz vonzódni mert: nem esztétikus,igénytelenséget sugall.

Te összejönnél hájas,szőrös pasival? Nem hinném..

2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te nem jönnél össze egy olyan pasival, aki 140 kg-ról lefogyott 70 kg-ra és így még jól is néz ki? Szerintem te sem mondanál nemet egy kigyúrt 70 kilós pasinak, viszont szerintem +70 kilónál már nálad is más lenne a helyzet.

Le lehet pontozni, de mondd, hogy nincs igazam.

2013. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Max annyiban 40-es hogy a 70 kiló nem férfi súly,a kamszok akkorák.

Egy izmos férfi 80-90 közt van.

2013. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A 4-esnek szólt.
2013. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy összejönnék olyannal aki kövérként lepattintott. Esetleg, ha régtől jóban vagyunk, és indig kedves volt. Persze nem tudom mit jelent nálad lepattintás, ha a szemedbe mondta, hogy "bocsi de nem jössz be" akkor véletlenül sem, ha finomabban utasított vissza, akkor persze.

60 kiló vagyok, 1 fiú azt mondta, hogy össze jönne velem, ha úgy 45 kiló lennék. Vele pl. pont ezért soha nem is jönnék össze. De te ismered ezeket a fiúkat, ha valakivel bensőségesebb lesz a viszonyod, annak én csak örülök.

A fogyásodhoz pedig gratulálok, így ismeretlenül is. :)

2013. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Igen, ebben igazad van, de csak érzékeltetni akartam, hogy azért egészen más érzésekkel gondol az ember egy 70 kilósra, mint egy 140 kg-osra. Amúgy már csak azért is igazad van, mert én is súrolom a 90-et, pedig nem vagyok kigyúrva, de felesleg sincs rajtam.

2013. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Olyan fiúkra gondolok akik akkor is ismertek amikor még volt rajtam felesleg. 175 cm vagyok egyébként, szóval nem kórós elhízottságom volt. Akkor még ha én nyitottam feléjük rám se néztek, kövéreztek a hátam mögött stb. Most viszont feszt keresnek, és mondják hogy ah de megváltoztam.

Én úgy érzem, hogy elvből nem jönnék már össze velük, hisz akkor még ők zárkóztak és utasítottak el, de most hogy vékony lettem már rögtön jó lennék.

Abban viszont igazatok van, hogy számomra is vonzóbb egy egészséges test, de ha valakivel lekezelően bántam és utána változtat a külsején, nem kezdenék el rögtön bájologni vele, mintha mindig is jóban lettünk volna.

2013. jún. 20. 23:51
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez ilyen, felszínesség lvl99.. én biztos elküldeném az ilyeneket a búsba..
2013. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!