Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyéjszakás kalandomba?

Figyelt kérdés

Két hete felszedtem egy csajt, egy közös ismerősünk kerti partiján találkoztunk és mivel mindketten vonzódtunk egymáshoz, együtt töltöttük az éjszakát. Legnagyobb megdöbbenésemre közölte velem hogy bár jól érezte magát, de most semmilyen komoly kapcsolatot nem szeretne.

Eleinte még örültem is h letudtam a csajt, de azóta állandóan rá gondolok. Még soha ne rázott le csaj, én szoktam őket dobni.

Az csak hab a tortán hogy megtudtam hogy orvosnak tanul. Tehát nem csak szép de okos is. És arra jutottam hogy nekem ő kell!

Hogy lehet befűzni az olyan kaliberű lányokat mint ő? Hogy tudnám meggyőzni hogy érdemes lenne magunknak egy esélyt adni?


2013. jún. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

" Legnagyobb megdöbbenésemre közölte velem hogy bár jól érezte magát, de most semmilyen komoly kapcsolatot nem szeretne. "


Ezen miért is döbbentél le egy egyéjszakás kaland esetében? Egyébként pedig sehogy nem fogod befűzni, ha most tényleg nem akar kapcsolat.

2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
Attól még beszélhetsz vele... Ha ügyes agy, akkor meg tudod hülyíteni - hiszen ha már lefeküdtetek, valószínűleg bejössz neki külsőre. Most már csak a beszélőkéden múlik.
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért döbbentett meg, mert eddig mindig a lány akaszkodott rám.

De ő más. Hihetetlen kisugárzása van! Van önbizalma, tudja mit akar és mindig helyén van az esze, nem függ semmitől és senkitől. Nem találkoztam még olyan lánnyal mint ő. Őt nem lehet néhány szép szóval és egy kis flörttel hülyíteni.

És félreértés ne essék, nem akarom hülyíteni! Komolyan gondolom vele a dolgot.


Szóval akkor nyomuljak? Az a baj hogy nem igazán tudom hogy közelítsem meg. Az gáz ha kérdezősködök róla a közös ismerőseinknél?

2013. jún. 21. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

"bár jól érezte magát, de most semmilyen komoly kapcsolatot nem szeretne."


"Van önbizalma, tudja mit akar"


-> ne nyomulj rá.

2013. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!