Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint másfél éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint másfél éves kapcsolatom van, de azt hiszem beleszerettem valaki másba. Fogalmam sincs mit tegyek. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ismerkedtem meg a sráccal rengeteget beszélünk azóta kölcsönös vonzalmat érzünk egymás iránt és minden tulajdonságunk; és az érdeklődési körünk is közös.

A barátommal mostanában elég sokat veszekszünk, bunkó, és nem mehetek nélküle sehova mert csak veszekedés van belőle.

Ő egész nap otthon feküdne én meg állandóan mennék valahova ráadásul fél év múlva megy ki hajóra dolgozni fél évet...


2013. jún. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg matrózt játszik simán átevezhetsz a másik bikára, hogy tájékoztatod-e erről rajtad áll.


Hozzáteszem idővel az új választottaddal is itt fogtok kilyukadni.

2013. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
D
2013. jún. 19. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha mégse?a sráccal minden közös bennünk barátommal viszont nem... sőt egyre inkább egymás ellentétei vagyunk
2013. jún. 19. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy a barátoddal helyrehozzátok a kapcsolatot, akár konzultáljatok mindketten külön-külön is harmadik személlyel, meg a társaságában is egymással, olvass utána az erőszakmentes kommunikációnak és alkalmazd. Idővel az is tisztázódik majd benned, hogy a másik sráccal mennyire lehetnek komolyak ezek az érzések, de szerintem ha vállaltál egy párkapcsolatot valakivel tegyél meg minden tőled telhetőt azért, hogy működjön és csak utána döntsd el a sorsát. Sok nő előre eldönti magában és nem kommunikálja le a párja felé, hogy vége, így annak már csak annyi marad, hogy törődjön bele. Nem tisztességes.
2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egyfolytában beszélek vele arról a dologról is hogy ha kimegy külföldre fél évet x éven keresztül akkor lehet abba kéne hagynunk a kapcsolatot mert ebből is csak a folytonos veszekedés lenne, de mindig azt mondja hogy ne beszéljünk erről meg hogy ne fenyegessem azzal hogy elhagyom
2013. jún. 19. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most visszaolvasol egyértelműen tudod, hogy nem kell a mostani barátod és a másikat szeretnéd? Mi a megoldás: Őszintén leülsz és szakítasz a barátoddal.. Nem a másik pasi miatt, hanem azért mert már nem szereted, nem jó vele együtt.. Idővel pedig meglátod mi lesz a másikkal.. Ne használd ki a barátod azzal, hogy vele maradsz és magad se kínozd vele tovább.. Ezen túl kell esni.. rengeteg szakítottak már a világon, nem kellemes, sőőt.. De ilyen az élet..Előbb utóbb feldolgozzák a felek..
2013. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De a barátomat szeretem

bár a barátnőim azt mondják lehet már csak megszokásból

2013. jún. 19. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!