Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány megpróbálta elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megpróbálta elvenni tőlem a barátomat, fél éven keresztül nyomult rá. Most megpróbálnám én is elvenni a barátját, szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Mint írtam, a csaj (22 éves) fél éven keresztül azon volt, hogy megszerezze tőlem a barátomat, utána már besokalltam és én szakítottam vele, mert hiába küldte el a lányt, az már megfenyegette, hogy megöli ha nem hagy el engem miatta, vagy, hogy engem öl meg stb. Elkerülni nem tudták egymást, mert egy szakra járnak és közösek az ismerőseik is. Másoktól hallottam, hogy ez a csaj már több kapcsolatot is tönkretett, ezért úgy gondolom, hogy megérdemelné végre, hogy visszakapja ő is azt amit másokkal művelt. 2 hónapja összejött egy fiúval, akibe állítólag nagyon szerelmes. Pár napja bejelöltem facebookon a srácot (elvileg nem tudja, hogy ki vagyok,egy suliba jártunk, ezért arra hivatkoztam, hogy ezért jelöltem be és mert megtetszett). Beszélgettem vele és mesélte, hogy nem valami jó a kapcsoltuk, a barátnője néha úgy viselkedik, mint egy skizofrén, elhordja mindennek, úgy beszél vele, mintha egy senki lenne és már a kapcsolatuk második napjától ilyen.

Ma már hívott vagy 25-30-szor, de sosem vettem fel, nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme ezt csinálnom, mert lehet, hogy a csajnak rossz lenne és nagyon megérdemelné, viszont a barátját nem akarom szivatni (bár azok alapján amiket mesélt, úgy láttam neki is jobb lenne, ha szakítanának). Szerintetek mit csináljak, van ennek egyáltalán értelme? Ha igen, akkor hogyan szerezzem meg őt, hogyan érjem el, hogy szakítsanak? Adnátok ötleteket, tippeket amik bejönnek a fiúknak és amivel biztos lenne a sikerem? Mint említettem, telefonon hívott ma már sokszor (tegnap óta tudja a számomat), de nem merem felvenni, félek, hogy elszólnám magam véletlenül.


2013. jún. 21. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd, hogy Téged nem utált meg. Magamat ismerve mindkettőtöket kidobtalak volna a fenébe mert nem voltatok őszinték és kevertétek a sz*rt. Ezek után szerintem próbáljatok új irányt adni a kapcsolatnak, ne árnyékolja be az a csaj mert furkálódásokból mindenkinek hamar elege lesz mindenkinek.
2013. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hogy alakult mi van veled/veletek azóta?
2013. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam a fiúnak, hogy mi volt az eredeti tervem, ő írt a volt barátomnak és megkérdezte, hogy igazat mondok-e, ő elmesélte neki részletesen, hogy mi volt. A lánnyal összeveszett aztán felhívott telefonon és beszélgettünk 15-20 percet, nagyon jó fejnek tűnt, de azt mondta, hogy kicsit ideges, mert a csaj megfenyegette, hogy kimegy az állomásra és öngyilkos lesz. Másnap ráírtam facebookon, de nem írt vissza, utána írtam neki pár naponta, de nem válaszolt, tegnapelőtt vettem észre, hogy már le is tiltott. Én arra gyanakszom, hogy a csaj megfenyegette, hogy megöli magát, ha ír nekem vagy rosszabb esetben azzal, hogy engem öl meg ha ír nekem, nem tudom. Megnéztem egy ismerősöm facebookjáról a fiú adatlapját, de úgy láttam, hogy nem túl jó a kapcsolatuk, mert 3-4 naponta leveszik a közös képüket, meg kiírják, hogy szakítottak...szóval nem tudom mi van velük, de nem is érdekel már. Nem akarok kapcsolatbontó lenni, meggondoltam magam, ő dolguk, hogy mit csinálnak.
2013. júl. 16. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!