Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy kihasználva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki9008 kérdése:

Jogos, hogy kihasználva és nyomorultul érzem magam?

Figyelt kérdés
A párom és én másfél éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk nem sokadik hónapjában ő "felfedezni vélt" állítólagos "flörtölést" másokkal amik egyáltalán nem voltak azok,neki sok volt az,hogy szeretek másokkal beszélgetni (van 2 bátyám,szerintem érthető,hogy fiúk társaságában jól érzem magam,teszem hozzá semmiféle olyan szándékkal hogy akarok tőlük bármit is.) Na ez annyit takart,hogy én megvigasztaltam valakit akit ott hagyott a csaja,és drágának hívtam. Borult a bili. Aztán elmentem testvéremmel kicsit borozni,sörözni,és éppen akkor nem volt hajlandó velem beszélni a párom,kiakadt,hogy nem mondtam el ezt neki. Azután pedig azon,hogy egy barátnőm tudott az együtt létünkről. Na most én bevagyok állítva egy folyamatos "hazudozónak". Azóta mindent megcsinálok neki,elnézem azt,hogy minden nap az orrom alá dörgöli a hibáimat (SZÓSZERINT MINDEN NAP) és más lányokat nézeget,hogy bánt a családommal,hogy megjegyzéseket tesz arra hogy más lánynak milyen melle van,hogy minden pénzemet neki adom,elhalmozom mindennel, ha hajnali 2-kor felkelt hogy kell ez-az amaz akkor megcsinálom,hányós betegséggel én csináltam neki vacsorát kiszolgáltam, és szeretkeztem vele AKKOR IS.folyamatosan cirógatom,kényeztetem,és ezért azt kapom hogy minden nap kapok újabb sebeket, hogy befordul és a telefonját nyomkodja,és kioszt mindenért. Nem köszönetet várok a pénzemért (nem élünk együtt egyébként) és nem köszönetet várok azért amit csinálok,mert számomra ezek természetes dolgok. De annyit szerintem elvárhatok,hogy ne használjanak ki,miközben mindent megteszek érte...

2013. jún. 21. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást, és akkor finom vagy és nőies. Oké?
2013. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igen segítőkész választ.
2013. jún. 21. 22:58
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mennyire volt flörtölés az a flörtölés, azt nem tudom, látatlanban.

De ha igaz az, amit írsz, akkor túlzott revansot akar venni, ami meg már sohasem jó egy kapcsolatban...

2013. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Gyök.r a pasid. Most ezt fejtsem ki 5 oldalban? Ha azt írom hagyd el, úgysem teszed meg. Az emberek qrvára nem fogadják meg mások tanácsait. Ennyi. Egyes voltam.
2013. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Szerintem a flörtölés az az,ha valakinek jeleket adunk arról hogy össze szeretnék vele jönni. Na most ez távolról sem így nézett ki.


Én nem tudom. Szerintem a bosszúból elég sokat kaptam. Nem normális azért hogy 38 kg vagyok a 163 cm-hez nem?:D

2013. jún. 21. 23:05
 6/24 anonim ***** válasza:
48 kg az
2013. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kruse ***** válasza:

Idegileg kicsinál, azért vagy ilyen sovány.

Jobban jársz ha ott hagyod, mert ez durvább lesz.

2013. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Amúgy meg máskor is fennállt ez a féltékenykedése, vagy csak most? Ha régebben is, ilyen a természete, nem fogsz tudni változtatni rajta, csak ő magán. Ha meg nem, lehet, hogy valamit máshogy szűrt le, mint eddig.


3-as voltam.

2013. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

38 az. :)

Tudom,hogy rámegyek csak a hülye fejemmel meg azt hiszem hogy megéri.


Előtte nem igazán foglalkozott se velem se a dolgaimmal,de amint jött valami ami az ő szemében szálka nagyon porondra kerültem. Pontosabban a hibám.

2013. jún. 21. 23:11
 10/24 anonim ***** válasza:
Tudod, használni csak azt tudják, aki hagyja magát. És azt hiszem, ezzel mindent elmondtam.
2013. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!