Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok eleget keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok eleget keresni?

Figyelt kérdés
Logisztikusnak tanultam, most lesz az első melóm, havi nettó 76 510 lesz a fizetésem. A barátnőmmel lakom albérletben, ő még tanul, van egy idegenvezetői papírja, és most megy gyógypedagógiára. Próbál a nyárra ő is munkát találni, de diákmelóba nem veszik fel, mert nincs érvényes tanulói jogviszonya, rendes munka meg még szakképzetteknek is alig akad. Bátyám gépészmérnök, rohadt sokat keres... Mihez kezdjek?
2013. jún. 22. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tanulj tovább te is.

Én gépész technikus vagyok.Nekem 80 a nettóm.Az se sokkal több.

Pályakezdőként keveset keres mindenki.

2013. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj valami jobb szakmát. Vagy lottózz és reménykedj.
2013. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De amúgy igen.Neked átlagembernek sosem lesz olyan jó fizetése.
2013. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
hát ha a szex témakörben tetted fel a kérdést akkor én szívesen támogatnálak :P
2013. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha sok nyelven beszélnél(4-5 már jó lesz :D) halálra keresheted magad


van egy ismerősöm aki speditőrnél milliókat keres, állítólag mikor szabadságon volt 4 ember helyettesítette

2013. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tippmix
2013. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A logisztikus egy kisegítő meló. Arra jó, hogy ellegyél valamiből, amíg ki nem találod, hogy miből fogsz pénz keresni. Ha nem akarsz családot, még akkor is nehezen húzod ki nettó 76510 forintból. Bár őszintén nekem ez gyanúsan kevés, mivel én érettségivel heti 2 napban keresek ennyit.


Kisegítő munkából el lehet lenni egyedül, de családot nem lehet rá alapozni. Ez a fizetés pont elég ahhoz, hogy valahogy kihúzd addig, amíg nem sikerül igazi tudást szerezned. Nincs veszve az életed, mivel ez lesz az első melód, még biztosan fiatal vagy. Ergó, rengeteg időd van tanulni. Vagyis iratkozz be egy piacképes tudást nyújtó képzésre.

2013. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez már a 2. szakmám volt, fizettem is érte, 24 éves vagyok, nem szeretnék már más szakmát tanulni. Esetleg nyelveket.
2013. jún. 22. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél másik szakmát tanulni? Mi a másik szakmád? Ha többet akarsz keresni, akkor muszáj leszel fejlődni! Sajnos logisztikus képesítéssel a világ semelyik országában sem fogsz jól keresni alkalmazottként.
2013. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már 18 évet tanultam, dolgozni szeretnék. A másik szakmám fabatkát sem ér: médiatechnológus asszisztens.
2013. jún. 22. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!