Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy akadályozhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akadályozhatnám meg hogy mindenkivel flörtöljek?

Figyelt kérdés
Én nem akarok de tegnap beszélgettem egy sráccal aki szerint nekem ő tetszik, mert hogy folyamatosan flörtölök vele. Megkérdeztem hogy csak vele szoktam, vagy másokkal is. Erre annyi volt a válasza hogy: Mindenkivel. Hogy lehet mindenkivel flörtölni? Magas a feromonszintem vagy micsoda? Én nem érzem hogy flörtölnék...

2013. jún. 22. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik "ösztönből" úgy viselkednek, hogy flörtnek azonosítják az ellenkező neműek. Én megkérném egy haverom, hogy vegye fel videóra az interakcióimat, különös figyelemmel az arckifejezésemre, és egyéb nem verbális dolgokra. Aztán visszanézném, és elemezném a felvételeket. Ha már tudod, mi a kihívó a viselkedésedben, talán meg tudod tanulni, hogy hogyan kerüld el.
2013. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon természetesen tudnék viselkedni miközben egy kamerát tolnak az arcomba... De amúgy érdekes ötlet köszönöm!
2013. júl. 7. 15:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel egy képet magadról.Kíváncsi lennék az ellenállhatatlan lényedre!:)
2013. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!