Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam, dobott a szerelmem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam, dobott a szerelmem! Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne gondolj rá...felejtsd el,mintha nem is létezne...ha dobott,akkor biztos volt rá oka,vagy nem szeretett igazán
2009. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj szórakozni a haverokkal és csajozzál! Pia, haverok, csajok segíteni fog! De azt a hülyeséget ne csináld hogy ezért leidd magad állatra!
2009. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Bocsi de lány vagy vagy talán fiú? 16F
2009. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a tippeket, én is ezekre gondoltam. Egyébként srác vagyok :)
2009. okt. 13. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor az a megoldás (hülyén hangzik de tényleg be szokott válni) hogy úgymond el kezdesz foglalkozni egy olyan dologgal, bele vetted magad egy olyan dologba, ami amúgy nem igazán érdekel. Pl ha van egy sorozat amit ki nem állhatsz azért csak vegyél erőt magadon és néz végig belőle egy részt vagy csakúgy olvass el egy könyvet ami a kezed ügyébe akad!

A lényeg hogy mindig csinálj valamit, de ülj le gondolkodni mert csak annál rosszabb lesz!

Mi egy nagyon jó barátommal olyan helyzetben vagyunk hogy csak havonta vagy annál is ritkábban tudunk találkozni és nehezen tudom elviselni a hiányát de rájöttem hogy ha folyton rá gondolok, őt hiányolom, akkor csak annál rosszabb.

Szóval én pl most 1000-rel bele vetettem magam a kémiába pedig amúgy nem nagyon izgat/érdekel, de mégis, szal érted remélem:-)

2009. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!