Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnōm viselkedésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnōm viselkedésén egyértelmūen látszik hogy már nem érdeklem, hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

két hete tart nála ez a viselkedés, de nem küldött még el egyèrtelmūen. hogy "nem szeretlek, hagyjál".

A fönökõm szsrint hagyjam a francba ilyenkor már csak rosszabb lehet. De én csak Ōt akarom. Valami stratégia van ilyenkor hogy ûjra engem akarjon?


2013. jún. 22. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

SZERINTEM KÜZDJ ÉRTE!!!

vagy hagyjad a pcsába...

2013. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és hány évesek?
2013. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés info..Miből látod, hogy nem érdekled? Mióta vagytok együtt? Rákérdeztél már, mi a baja? Nincsenek mostanában problémái, amitől ez lehetne?
2013. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ÜLJ LE VELE BESZÉLGETNI, ahogy azt egy normális kapcsolatban szokás... mondd meg neki, hogy zavar ez az érdektelenség részéről, nem érted stb...

jesszus... én azt hittem 12 éves vagy maximum a kérdés alapján, de aszerint hogy főnököd van... hát ez elkeserítő

2013. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Problémái vannak, plusz nem tudunk találkozni. mindketten sokat dolgozunk, facen meg távolságtartô lett, mintha pup lennék a hátán azt erezteti. Viszont nincs új pasija. 3 hônapja vagyunk egyutt, ès iszonyûan szerelmes volt belèm, magam is meglepōdtem. most csak annyit mond mindig is tudta ez a kapcsolat nem mükodne, csak elfolytotta magában. Mi van? Ki érti est. pedig velem tervezte a jövōt meg meg minden.
2013. jún. 22. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsalt!!! Csak bevallotta. De míért kellett hetekig kínoznia elōtte? Érthetetlen.
2013. jún. 23. 03:43
 7/8 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom. Hát...akkor ez ennyi.
2013. jún. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. Megköszōntem neki, az elmult csodás idöszakot, ès hogy öszintèn szeretett. Ès hozzátettem remèlem jobb emberrel találkozott mint èn(persze tudom ez nem igaz) ,legyen boldog
2013. jún. 23. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!