Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel megismerkedtem, azt hittem Ő is többet akar, de kiderült, hogy van fiúja. Először mikor találkoztunk ezt még nem tudtam aztán mikor kiderült nagyon összetörtem, mert hát beleszerettem... Aztán találkoztunk másodjára is, hogy beszéljük meg a dolgot, de abból kb semmi nem lett és másról dumáltunk.

Csak ennek ellenére, már 2x is keresett és akart találkoni velem, de akkor kitaláltam valamit. Viszont nem akarok tovább szórakozni, nyíltam meg akarom mondani, hogy nem szeretnék vele találkozni.

ennek oka, az, hogy én még mindig szeretem és a találkozás után félek, hogy sokkal rosszabb lenne nekem, mint ha nem is találkozunk.. Remélem értitek mire gondolok. Persze nem csak odaböfögni akarom neki, hogy "haggyá' békén, nemmegyek sehova"...


2013. jún. 22. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akár be is másolhatnád neki a kérdést.
2013. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az szerintem kicsit nyers lenne... A lényeg, hogy ne bántsam meg, de tudassam vele, hogy számomra ez nem jó. Hiába akarok vele találkozni, hogy ne akarnék, de félek, tudom, hogy utána meg sokkal rosszabb lenne...
2013. jún. 22. 20:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, amit érzel!


"Nekem nagyon tetszel. Talán jobb lenne, ha nem találkoznánk, mert tudom, hogy neked van barátod. Hátha így könnyebben el tudlak felejteni."

2013. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként, tudja, hogy, hogyan érzek iránta.
2013. jún. 22. 20:08
 5/18 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy beleszerettem...
2013. jún. 22. 20:09
 6/18 Pendulum92 ***** válasza:

Jó döntés, hogy hagyni akarod. Gondolj bele: ha most pasija van, és veled találkozik, akkor is találkozgatni fog mással, ha veled lenne.

Egyszerűen mond meg neki nyíltan ezt, amit leírtam.

2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen ez is már megfordult a fejemben, hogy ha ez olyan helyzetben lenne, hogy én vagyok a fiúja, tuti, hogy halál féltékeny lennék...

Így több okból is tovább szeretnék lépni, de így nem megy...

Meg azért, kicsit erős szerintem, hogy kettesben találkozgat valakivel mindig este stbstb...

2013. jún. 22. 20:25
 8/18 Pendulum92 ***** válasza:
0%
Hagyjad, ribi
2013. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ilyet nem mondok róla, még ha van is alapja az állításodnak...



Miért ba**ok én mindig rá???....

2013. jún. 22. 20:28
 10/18 Pendulum92 ***** válasza:
Fene tudja, én is sokáig csak pofára estem. Már tudom miért: mindegy volt kivel, csak legyen valakim.
2013. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!