Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok vele többet találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele többet találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy fiú akivel legjobb barátok voltunk 3-4 évig,aztán én ellöktem őt magamtól mert tanulni akartam ő meg mindig elvonta a figyelmem stb.Ez nagyon fájt neki és írt nekem pár levelet amit én megtaláltam.Ezeket a leveleket olvasva rájöttem,hogy hiányzik és azt gondoltam hogy szerelmes vagyok belé.De mire erre rájöttem neki már új barátai voltak.Egy évet szenvedtem és a naplómba írtam neki olyanokat h bocsásson meg amiért elhagytam meg hogy szeretem és csináltam neki egy videót amihez odaírtam h hiányzik.A videót meglátta de nem mondott rá különösebben semmit,de elkezdünk barátkozni,nem olyan erősen mint régen de beszélgettünk és megfeledkeztünk a régi dolgokról.Most egy évvel az egész bonyodalom után megtaláltam a naplómat ahova leírtam az érzéseimet (amikben nem is voltam biztos) és ott volt mellette egy kis levél hogy köszöni hogy ezt elmondtam és h végre le tudott engem zárni.De ez azt jelenti hogy olvasta az egész naplómat.Fogalmam sincs hogy került hozzá de ez nagyon rossz.Teljesen elsápadtam és remeg a kezem.Pedig már énis túl vagyok rajta és azthittem hogy lehetünk megint barátok.De ez mindtent megváltoztat.Így nem tudok a szemébe nézni hogy elolvasta az összes érzésemet.Ezért elhatároztam hogy teljesen megszakítom vele a kapcsolatot.Szerencsére mostmár más suliba járunk ugyhogy nem kell vele minden nap találkoznom de rengeteg közös barátunk van és közös az érdeklődésünk is ahol szoktunk találkozni néha.Facebookon is mindig látom.Legszívesebben kitörölném az egész két nekem nagyon kínos évet de sajnos nem tudom,de megpróbálom eltemetni magamban,de ehhez őt egyáltalán nem akarom látni.Viszont közben meg még mindig fontos nekem valamennyire és a mostani barátságunk az ilyen néha beszélgetős,találkozós dolog jó volt(amikor még nem tudtam hogy elolvasta a naplómat).Mit kellene tennem?Szakítsam meg a kapcsolatot?Töröljem le fb-ről és ne járjak közös találkákra?Vagy hagyjam az egészet és tegyek úgy mintha nem találta volna meg a naplómat és folytassam ezt a barátságot?


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett és köszönöm annak aki elolvasta.

16/L


2013. jan. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen tanacsot tudok adni: tedd el a naplodat olyan helyre, ahol nem vesz el, hogy 13 ev mulva is meglegyen, es akkor vedd elo, es olvasd el, es tutira annyit fogsz rohogni, mint az eletben soha.


En ezt csinaltam most karacsonykor (29L)

2013. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy mi lenne, ha a kétségek helyett inkább egyszer elhívnád kettesben egy találkozóra, ahol végre pontot tesztek a dolog végéra. elmondod neki, hogy régen megbántad, hogy ellökted magadtól, aztán meg hiányzott és úgy érezted, hogy beleszerettél, de már mind a múlté, úgyhogy ez a továbbiakban nem befolyásolja a kettőtök barátságát. kár lenne egy jó barátot elveszíteni a múlt miatt.

mindenesetre, ha ezt a verziót választod, akkor mindenképp azzal kezd, hogy hogyan találta meg a naplódat és olvasta el, mielőtt hülyét csinálnál magadból (úgy értem, hogy nem feltétlenül biztos, hogy ő volt az, lehet csak valaki szórakozik)

üdv. 20L

2013. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:hát kicsit késő mert nagyjából széttéptem a naplómat és bevágtam a legalsó fiókbe de lehet hogy egy hét múlva már képes leszek kivenni és kicsit összerakni és akkor úgy megőrzöm.:')

2:Ez tényleg jó ötlet lenne de tényleg megint fel kéne bolygatnom ezt a kapcsolatot?Hiszen ez már 1 éve volt és szerintem ő azt hiszi hogy én ezt már rég megtaláltam meg hogy túl vagyunk rajta.Ha megint felhozom akkor lehet hogy még kínosabb helyzetbe hozom magam.Amúgy biztos hogy ő írta mert az ő írása volt.....

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 3. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Naplot sosem hajitunk ki, ez az utca torvenye :) Hidd el, megeri megorizni :)
2013. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!