Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt is túlreagálom és megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt is túlreagálom és megint hisztizek, vagy jogosan akarok többet találkozni?

Figyelt kérdés

9 hónapja leszünk lassan együtt barátommal(17/L leszek és 16/F).Pánikbeteg vagyok, és sokszor reagálok túl dolgokat, nagyon sokat hisztiztem barátomnak így néha már nem merte elmondania véleményét, de igyekeztem változni. A helyzet a következő:

Egy iskolába járunk. Iskola időben minden hétköznap találkoztunk a suliban plusz szombatonként egy 7 órára kb. Én az iskolai időt kevésnek tartottam, hisz csak szünetekbe voltunk együtt(minden szünetbe), ami nem az igazi. Mondta, hogy majd változik a helyzet. Sokat hisztiztem neki mire maradtunk suli után is egy órát heti 1x vagy 2x.

Most elérkezett a nyár, és heti kétszer taklálkozunk. Szomszéd városban lakunk, a vonat út 7 perc, plusz séta az kb fél óra.

Én szeretnék többet is, és előre félek a sulitól. Általában ez a heti kettő úgy van, hogy 11-től 20ig vele vagyok.

Én mondtam neki, hogy találkozhatnánk még és pl akkor sétálnánk, de Ő nem szeret sétálni. nekem nem kell harmadszorra is egész nap, csak pár órára beszélgetni ilyesmi. A nyár elején megkérdeztem, hogy mennyit igényel és akkor Ő heti kettőt mondott én meg heti hármat, de megbeszéltük, hogy megoldjuk. Éna hiánya miatt nagyon szenvedek, és minél később találkozunk annál hisztisebb vagyok és mindenen besértődök(nem feltétlen mondom el neki). HA találkozunk akkor minden rednben, de hétköznap már a beszélgetések is laposodnak mert ugye nem találkozunk(attólmég ugyanúgy beszélünk).

Mit csináljak? Holnap megint beszélek vele.

A héten pl ugy néz ki, hogycsak egyszer találkozunk, mert most úgy tudtuk megoldani. Jogosan esik rosszul vagy nem?


2012. júl. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jogos, hiszen én a párommal lassan 3 éve minden nap találkozom, max suli időben van hogy 1-2 órára egy nap, vagy néha megesik hogy nem találkozunk, de én tuti nem bírnám a heti kettőt. semmire nincsen úgy lehetőség....
2012. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy rosszul esik de ha ö nem igényel többet akkor nem tudsz mit tenni. Lehet Ö nem gondolja olyan komolyan ezt a dolgot mint Te(ami nem is csoda hiszem nagyon fiatalok vagyok még, föleg ő, a pasik késöbb is érnek)

A hiszti meg teljesen felesleges a normális pasiknál semmit nem fogsz elérni vele, ezt a késöbbiekben mondom amikor már felnött kapcsolataid lesznek. Szoval le kell róla szoknod na meg csak feleslgesen idegesíted fel magad. nem neki rossz hanem neked.

2012. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az 10000%, hogy Ő is ugyanolyan komolyan gondolja, mint én.:) Ha találkozunk lehet érezni rajta, mindent megtesz nekem, és mások is mondták már, hogy egyszerűen lehet rajtunk látni, tehát mindkettőnkön. ÉS ha találkozunk vagy iskolában érzem rajta az egészet.

Nem is szeretném ráerőlteni, és a hisztiről is igyekszem leszokni. Én vele tervezem örökké, remélem sikeresen megoldjuk.:) Köszönöm:)

2012. júl. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!