Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért járhat egy álompasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járhat egy álompasi egy nem túl szép, nem túl okos lánnyal?

Figyelt kérdés
A csaj semmi extra, külsőre még talán átlag alatti, érdeklődési köre beszűkült, nem is öltözködik túl jól. A srác pedig nagyon durván jó pasi, intelligens és stílusos. Mit foghatta meg a csajban? Esetleg nekem is lehetne jóképű és személyiségre is vonzó pasim, ha csúnyácska és átlagos vagyok?:D
2013. jún. 23. 00:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert szereti?
2013. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te direkt értékeled le a nőt, részedről ez védekező mechanizmus, mert alulmaradtál. Nem elitélésképpen, csak tény.
2013. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem :)

Nagyon egyszerű ám a válasz: mert SZERETI.

Vagyis szeretik egymást.


Persze, hogy neked is lehet. Nem mondom, hogy a külső az semmi, de sok lánynak kicsi az önbecsülése. Kíváncsi lennék azért arra a "csúnyácska és átlagos" lányra :)


Mennyi idős vagy?

2013. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem is ismerem őket, barátaim barátai. Miben maradtam volna alul? Amúgy meg nem értékelem le a lányt, ez a valóság.
2013. jún. 23. 00:50
 5/19 A kérdező kommentje:
És nyilván szereti, ha vele van, de mi az, ami egy ilyen lányban vonzhat egy bőven átlag feletti srácot?
2013. jún. 23. 00:53
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem ez a valóság, mert a pasi őt választotta. Alulmaradni pedig szimbolikusan is lehet, én csak a benned lejátszódó kognitív disszonancia redukcióra akartam rávilágítani.
2013. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Esetleg

nekem is lehetne jóképű és személyiségre is

vonzó pasim, ha csúnyácska és átlagos vagyok?:D

ha így gondolkodsz akkor nem.

2013. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy tud szeretni, nem r.banckodik, megbízható, lehet rá számítani, okos, képes mosolyogni de nem vihog, stb.. sokminden van ám ami nem a külső.
2013. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, látod a fiúk nem olyanok, mint a lányok. A fiúk képesek meglátni egy lány belsejében is a szépet nem a külső a lényeg, de ti lányok annyira felszínesek vagytok, higy hiába is beszélek nektek. Én is már rég kereülöm a szép lányokat, pontosan azért, mert tapasztaltam hogy a szép lányok szexen kívül lényegében másra nem jók, ez az igazság. Ha rendes barátnőt akar az emer, mindenképp kevésbé szép lányt válasszon, ők a rejtett gyémántok, a sok felszínees, külsőre szép, de belül üres lánnyal szemben.
2013. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a pasit pont nemérdekli h mennyire jó pasi csak boldog az mellett akit szeret???? Nem mindenki értékei túl magát.
2013. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!