Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szex köztünk, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex köztünk, miért?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK! a párom és én 1 -éve vagyunkegyüt és nagyon ritkán ha valami történik köztünk. Azota már nincs semmi a párom azt akarja hogy hagyam el de én nem tudom meg teni hogy ott hagyam mit tegyek szeretem őtt ráadásul én vagyok nála mittegyek.
2009. okt. 13. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeret, nincs köztetek semmi, nem is lesz.. és még kéri is hogy menj el..

Költözz el!! ne legyél teher a nyakán.

Szabadidődben pedig tanulj meg fogalmazni és helyesen írni.

2009. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek!!!!
2009. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

te figyelj már. ennek a kapcsolatnak már baromira vége van.

temeg azzal foglalkozol h miért nincs szex köztetek? szerinted miért? azért, mert már egyáltalán nem szeret, elege van belőled, és azt akarja h költözz el. érted, amit írok? hagyd el, költözz el, hagyd őt békén. már nem szeret téged, és nemis fog, és lefeküdni sem fog veled többé. fogd fel ezt.

2009. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha lány vagy,vagy homokos,vagy impotens(mármint a srác);ha fiú,akkor drogos,vagy vesebeteg(mármint a lány!!)
2009. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hülye vagy :)
2009. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-)))) hát ezeken jót röhögtem!! 1 válasz volt edig megfelelő:-)
2009. nov. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!