Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok itt elúszna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok itt elúszna a bizalom? Szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök elolvasná a beszélgetéseteket egy lánnyal, akire nemrég féltékeny volt, mert találkozni akartatok vele.

És a barátnőtök persze azt is látná a beszélgetésetekből, hogy alig várjátok a lánnyal való találkozást.


Ezt jobb, ha a lány elmondja, hogy elolvasta, és mit látott? Itt elúszna a bizalom?


2013. jún. 23. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Helyzet függő is,de nem hiszem. Legalább ebből levenném ,hogy szeretsz.
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek találkozgat lányokkal? Sztem jogos a bizalmatlanság a LÁNY oldalárol.viszont tényleg nem szép h elolvasta az üziket...
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nana álljunk meg: mint tudjuk, a lány a BARÁTJA!!!! de amit én nem értek, h miért nem mehettetek volna 3asban kvzni?
2013. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Ha barátnőm van, akkor nem akarok más lányokkal találkozgatni, főleg nem a párom háta mögöt.

2. Nem olvasgatjuk a másik levelezését a háta mögött. Elég gerinctelen dolog.

3. Ha találkozok is másik lánnyal valamilyen oknál fogva, akkor úgyis miondom neki.

Kor? 14-17?

2013. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17 vagyok, a párom 18.

Egy éve vagyunk együtt, pár hónapja egy lányra lettem figyelmes, aki állítólag csak barátja, és mikor a másik városban van dolgozni a párom a szüleivel, akkor ott a lány is.

Nem hagyott nyugodni a dolog, és mikor lehetőségem volt rá, elolvastam a beszélgetését vele. És ott láttam, hogy azt írta neki, hogy várja a legközelebbi találkozót.

Mondjam-e el neki? Van értelme?

2013. jún. 23. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már rájött, akkor az ő kezébe adnám a döntést. Nem szép dolog persze kutakodni, de igazából egy szót se szólhatnék.
2013. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neh elmondd!

A tudás birtokában vagy.

Gyanakodhatsz, de ha a csajtól komolyan akar vmit, akkor úgy logikus, ha téged kitesz előbb.

Ha elmondanád csak hisztit generálsz és feszültséget.

Nekem is van sok fiú barátom még sem akartam egyikre sem rámászni és elszedni a bnőjüktől.

Itt az is számít, h a csaj mit akar.

De 17-18 évesen nagy valószínűséggel nem ő lesz akivel lefogod élni az életed.

Hibáiból tanul, az ember dönts belátásod szerint, hogy elmondod-e vagy nem, de ha mégis elmondod, akkor fontos, h hogyan adod elő a parádnak és ne egy féltékeny hisztérikának tartson. Good luck ;)

2013. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi!

Hát azóta már megtörtént. Nem mondtam el, viszont mielőtt külföldre utazott volna egy kis időre, higgadtan megkértem rá, hogy nem-e mutatná meg, hogy ezzel a csajjal szokott-e kommunikálni, vagy sem.Mondtam, hogy nem kötelező, csak ha úgy érzi.Megmutatta, és úgy tettem, mintha akkor látnám. Nem rendeztem hisztit, csak rákérdeztem nyugodtan, hogy mondja el a lányról a véleményét, és hogy szeretne-e e tőle valamit.Nem hisztiztem, csak látszott, hogy rosszul esett, és én is láttam rajta, hogy megbánta.

2013. aug. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!