Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furán fogom fel a dolgot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán fogom fel a dolgot vagy ez a helyes?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon féltékeny voltam a barátomra. Ha megállapította a lányokról (volt hogy túlzásba is vitte) hisztis lettem és kiakadtam. Meg ha idegen lányokkal beszélgetett facen , love-on, chat-en. Most viszont annyira nem érdekel, hogy mit néz, kivel beszél stb. Vagy ha valamin összeveszünk, régen ha neki, ha nekem volt igazam mindig én puncsoltam neki. Most viszont az sem érdekel, ha nem hív, ír.. Én sem írok neki, megvárom, hogy ő keressen. Vagy régebben paráztam, hogy megcsal majd biztos valakivel. Most úgy vagyok vele, hogy ha megcsal szakítok vele aztán majd jön másik. Miért változtam meg ennyire?
2013. jún. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert beleuntál az egészbe.
2013. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A megállapította után, hogy milyen jól néz ki.
2013. jún. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt férfi létemre, szakítás lett a vége, jobb is. :D
2013. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretem, meg nem akarok szakítani.. De valahogy mégis megváltoztam
2013. jún. 23. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
szted ez normális h előtted tesz megjegyzést más nőkre?? most komolyan?? ugyan hagyd ott.. meg mi ez h love-on beszélget másokkal? akkor ez most kapcsolat, vagy ő máshol is keres társat esetleg?
2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1: Mit jelent? "én puncsoltam neki"

2: Belefáradtál, eleged lett az öngyötrésböl, érettségben egy nagyot léptél elöre.

2013. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!